içinde

Kripto Madenciliği Herkes İçin Kolaylaştırıldı !

Kripto madenciliği, herhangi bir ilgili yazılım veya donanımı kurmaya veya doğrudan çalıştırmaya ihtiyaç duymadan, kiralık bulut bilişim enerjisini kullanarak kripto para madenciliği yapmanın bir yolu olarak geliştirilmiştir.

İnsanlar bir hesap açarak ve en az bir maliyet ödeyerek kripto para madenciliğine uzaktan katılabilirler. Böylece, bulut madenciliği firmaları madenciliği daha büyük bir öbek insan için daha erişilebilir ve karlı hale getirdi.

Geleneksel olarak madencilik, bir şahıs için pahalı ve vakit alıcı olabilen bunaltan bir süreç olabilir, ek olarak doğru bilgi birikimi olmadan çömez veya yeni başlayanlar için girmesi zor bir alandır. Halihazırda kurulmuş bir sunucu sağlayan bulut madenciliği firmaları, bulut madenciliği sürecini oldukça rahat ve madenci olmak isteyen her insana açık hale getiriyor.

Minedollars böyle bir platformdur ve bütün kullanıcıları anında geri çekilebilecek 10 dolarlık kayıt bonusu ile ödüllendiren yeni bir kampanya başlattı. Bulut madenciliği platformu ayrıca arkadaşlarınızı ve ailenizi tavsiye ettiğiniz için %3 komisyon aldığınız bir tavsiye programı sunar.

Minedollar nedir?
Minedollars, 2020 yılında açılan ve herhangi bir teknik beceri yada bilgiye gereksinim duymadan her insanın kripto madenciliğine başlamasını sağlayan bir bulut madenciliği platformudur. Şirketin Asya, Avrupa ve Amerika dahil olmak üzere dünyanın değişik yerlerinde veri merkezleri bulunmaktadır. Madencilik çiftliklerinin konumu, ucuz elektrik maliyetleri olan bölgelerdedir ve Minedollar’ların düşük bulut madenciliği ücretleri sunmasına olanak tanır.

Minedollar’daki kullanıcılar günlük kar kazanır ve minimum 100$ depozito ile başlayabilir. Ortalama karlılık %121’den adım atar ve madencilerin türüne bakılırsa %156’ya kadar çıkabilir.

Minedollar kullanarak madencilik
Madencilik periyodu Minedollars kullanılarak kolaylaştırılmıştır, kullananların sadece bir hesap oluşturmaları ve kimliklerini doğrulamaları yeterlidir. Bundan sonra bir madenci kiralamaya ve yatırım oluşturmaya başlamaya hazırlar.

Bu yapıldıktan sonra, kullanıcılar yatırımlarından pasif bir gelir elde edebilir ve ek olarak istatistikleri izleyebilir, kazançlarını da çekebilirler. Tüm kayıt süreci hızlıdır ve kullanıcılar bir madenci kiralayabilir ve neredeyse anında kazanmaya başlayabilir. Kullanıcılar ayrıca madencilerini cep telefonları veya masaüstleri ile kolayca kontrol edebilirler.

100$’lık yatırım, 3 günlük bir kontrat süresi içinde 6$’lık bir ödül sunar. Minedollars, farklı dönemler ve ödüller ile başka madencilik planları sunar. 420$’lık yatırım, 7 günlük bir sözleşme süresi arasında 64$’lık bir mükafaat sunarken, 1200$’lık Yatırım, 14 gün içinde 380$’lık bir bonus ile gelir. Sözleşme süresi nihayetinde sermayenizi ve kârınızı hemen çekebilir veya uzun vadeli yatırımlar için sermaye artırabilirsiniz. Minedollars, her yatırım için tam anapara ve faiz garantisi sunar.

Güvenlik düzenlemeleri
Minedollars, FCA (Finansal Davranış Otoritesi) düzenlemesini takip eder ve ayrıca CySEC (Kıbrıs Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu) ve ASIC (Avustralya Menkul Kıymetler ve Yatırımlar Komisyonu) altında çalışır. FCA, tüketicilere adil davranılması için finansal hizmetleri, firmaları ve piyasaları düzenler.

Sonuç olarak Minedollars, kazanç fırsatlarını çoğaltmak isteyen kripto meraklıları için mükemmel bir kripto madenciliği platformudur. Tüm yatırımlar için tam garanti sunar ve tutarlı müşteri ödülleri sağlamak için her gün çalışan kalifiye analist ve uzmanlardan oluşan bir ekibe sahiptir.

Daha fazla bilgi için internet sitelerine göz atın: https://minedollars.Com .

kaynak:https://thecryptobasic.com/2022/03/20/crypto-mining-made-easy-for-everyone/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

SOSYAL MEDYADA HAKARET EDEN VE SONRASINDA PAYLAŞIMI SİLENLERE KARŞI ÇÖZÜM: E- TESPİT

SOSYAL MEDYADA HAKARET EDEN VE SONRASINDA PAYLAŞIMI SİLERSE SUÇ OLUR MU ? SOSYAL MEDYA HAKARET SUÇ DUYURUSU

NFT platform kuralları Tencent ve Alibaba tarafından sıkılaştırıldı