BİTCOİN HABERLERİ
içinde

Kripto para Videoları Youtube WEBİLGİNÇ Kanalı Size Ne vermeyi Hedefler ?

Merhabalar değerli WEBİLGİNÇ takipçileri youtube kanalımızı açalı yaklaşık iki ay olması üzerine ve sizlere daha net bir kanal tanıtımı yapmak için bu yazımızı sizlere sunuyoruz.

WEBİLGİNÇ youTube kanalında altcoin videoları yeni coin videoalrı ve kripto para bilgi videolarının bulunduğu oynatma listelerini bulabilirsiniz.


Şuanlık sadece üç oynatma listesi bulunan bu WEBİLGİNÇ youtube kanalımız ilerde sizlerin talebine bağlı olarak kritp para videolarını daha çeşitli hale getireceğiz ancak hedefimiz sizlere yatırım tavsiyesi yapmak değil!Biz sadece sizlere bilgi sağlayıcı bir konumdayız.
WEBİLGİNÇ videolarımızı sizler için özenle seçmekteyiz.Sizler google coin son dakika,Google kripto para videoları gibi aramalarınızın sonuç videolarını sunmaya çalışıyoruz.Videoalrımızı seslendirirken çok fazla detaya girip sizlerin sıkılıp çıkmanızı istemediğimizden videoalrımızın maximum 3 dakikayı geçmemeye çalışıyoru
Üç dakikalık bu videolar sizlere ayrı ayrı coinler,altcoinler ve tokenler gibi bilgi istediğiniz içerikleri sunuyoruz.Peki youtube WEBİLGİNÇ kanalımızı takip etmek için buraya tıklayınız.


WEBİLGİNÇ videolarımız daha 2 ayda yaklaşık oalrak kanal izlememeiz tüm videolarda 20.000 dk bulmaktadır.Bu bizim bir başarı sizin içinde bir referans olabilir.WEBİLGİNÇ herhangi bir kripto parayı övmüyor almanızı istemiyor yada yatırım yapmıyor.Bu sebeple sizlere bağımsız bilgi sağlayıcı durumunda olan bu kripto para haber sitesi youtube kripto para video kanalı sizlere yardımcı oolabileceğini güvenmenizi ancak YATIRIM TAVSİYESİ OlaRAK Görmemeniz gerektiğinizi düşünmenizi isteriz.

WEBİLGİNÇ youtube kanalımız google kripto para haber silerinin bir çok haber başlığı video haber başlıkları bizim ismimiiz kullanmasına rağmen daha yeni olan bu site ve youtube kanalı şuan ilk sıralada kendini göstermekte bu da bizim çabamız sizlere sunduğumuz özgün son dakiak kripto para haberleri,yazıları sayesinde sizlerin dikkatini çekebilmemizin sonucudur.
Rica ederiz ki lütfen sosyal medyada bizi destekleyin ve sizlere daha kaliteli daha öngörülü içerikler sunabilelim..


Koin kripto haber konularında içeikler üretirken sizleri sizlerin gözünden anlamak için büyük iş birliği ile amacımızı para kazanmaktan ziyade tamamen bilgi içeriği vermek adına uğraşıyoruz.
Kripto coin haberlerini sizlere bilgi niteliği taşıyan yazı ve video içeriklerini toplayıp gün başı pc başına oturup video stüdyo programıyla ekleme düzenleme yaparak bir günlük uğraşlar ile sizlere video hazırlıyoruz.

WEBİLGİNÇ youtube kanalında ki yüklemlerimiz de şuan youtubeden herhangi bir ücret kazanmıyoruz gözüken reklamlar youtubenin kendi reklamlarıdır.

Bizler bu yüklemeler sayesinde 4000 saat ve 1000 abone ulaşıldığında bu videolardan ücret kazanmaya başladığımızda daha kaliteli içerikler üreteceğiz çünkü bizler bir kurum yada kuruluşa bağlı değil direkt şahıs olarak içerik sunmaktayız.
Şahıs olduğumuz için sizlerin sitemizi ve youtube kanalımızı araştırmanız google adsense üzerinden alabileceğimiz ilerki ücret çıkarıdır.Bu konuda size verilen bilgilerdenherhangi bir çıkar söz konusu değildir.


Bağımsız kripto para haber web sitesi olarak sizlere sunduğumuz yazılı yada video içeriklerden saece bilgi odaklı yatırım tavsiyesi oalrak görmeden kafanızdaki soru işaretlerinizi gidermenizi düşünmekteyiz.
bizlere ait oaln bu web site ve youtube kanalından ayrı 3 kanal daha bulunmaktadır.Sizlere bağımsız olduğumuzu rerferans verecek 112acilfm.net 112acilfm.com sitelerimizi kontrol etmenizi isteriz onlarda da herhangi bir sponsorluk herhangi bir bağımlı içerik sunmamız bulunmamaktadır çünkü bizler sadece google adsense odaklı ücret kazanmaya bağlı içerik üretmekteyiz.Aynı şekilde bu saydığımız iki web sitenin youtube kanallarıda bu şekildedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ne düşünüyorsun?

LOGO WEBİLGİNÇ

Webilginç Android Uygulaması İle Günlük Kripto Analizleri Yapmak

BİTCOİN HABERLERİ

WEBİLGİNÇ Kripto Günlükleri