içinde

Kripto Platformu Vauld Çekim Süreçlerini Duraklattı Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Kripto varlık alım satım ve borç verme platformu Vauld, çekim işlemlerini askıya alan son platform oldu.

Hindistan’da faaliyet gösteren Singapur merkezli kripto varlık alım satım ve borç verme platformu Vauld, para çekim işlemlerini duraklattığını duyurdu. Şirket ayrıca olası bir yeniden yapılandırma için mali ve yasal danışmanlar da tuttu.

Vauld Celsius, Voyager ve Babel Finance gibi sektörün önde gelen oyuncularının ardından çekim işlemlerini durduran son platform oldu. CEO Darshan Bathija tarafından kaleme alınan bir blog yazısında “Tüm para çekme, alım satım ve para yatırma işlemlerini derhal askıya alma konusunda zor bir karar verildiği” ifadeleri yer aldı. CEO Vauld’un değişken piyasa, iş ortaklarının mali zorlukları vb. gibi birçok faktör ile mücadele ettiğini söyledi ve ekledi:

”Yönetimimiz, Vauld’un paydaşlarının çıkarlarını en iyi şekilde koruyacak, olası yeniden yapılandırma seçenekleri de dahil olmak üzere tüm olası seçenekleri araştırmak ve analiz etmek için yeteneklerimizin en iyisiyle mali ve hukuk danışmanlarımızla birlikte çalışmaya tamamen kararlıdır.”

Milyarder girişimci ve risk sermayedarı Peter Thiel’in Valar Ventures’ı, Coinbase Ventures ve Pantera Capital gibi yüksek profilli yatırımcılar tarafından desteklenen Vauld, 27 milyon doları aşkın fon toplamıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Orta Afrika Cumhuriyeti Sango Coin’i Piyasaya Sürdü Webilginç Kripto Para Haber

O Ülke, ulusal kripto para birimini piyasaya sürdü