Kripto Platformu Vauld Çekim Süreçlerini Duraklattı Webilginç Kripto Para Haber

Paylaş

Webilginç Kripto Para Haber

Kripto varlık alım satım ve borç verme platformu Vauld, çekim işlemlerini askıya alan son platform oldu.

Hindistan’da faaliyet gösteren Singapur merkezli kripto varlık alım satım ve borç verme platformu Vauld, para çekim işlemlerini duraklattığını duyurdu. Şirket ayrıca olası bir yeniden yapılandırma için mali ve yasal danışmanlar da tuttu.

Vauld Celsius, Voyager ve Babel Finance gibi sektörün önde gelen oyuncularının ardından çekim işlemlerini durduran son platform oldu. CEO Darshan Bathija tarafından kaleme alınan bir blog yazısında “Tüm para çekme, alım satım ve para yatırma işlemlerini derhal askıya alma konusunda zor bir karar verildiği” ifadeleri yer aldı. CEO Vauld’un değişken piyasa, iş ortaklarının mali zorlukları vb. gibi birçok faktör ile mücadele ettiğini söyledi ve ekledi:

”Yönetimimiz, Vauld’un paydaşlarının çıkarlarını en iyi şekilde koruyacak, olası yeniden yapılandırma seçenekleri de dahil olmak üzere tüm olası seçenekleri araştırmak ve analiz etmek için yeteneklerimizin en iyisiyle mali ve hukuk danışmanlarımızla birlikte çalışmaya tamamen kararlıdır.”

Milyarder girişimci ve risk sermayedarı Peter Thiel’in Valar Ventures’ı, Coinbase Ventures ve Pantera Capital gibi yüksek profilli yatırımcılar tarafından desteklenen Vauld, 27 milyon doları aşkın fon toplamıştı.

WEBİLGİNÇ YOUTUBE KANALI COİN SON DAKİKA OYNATMA LİSTESİ SON VİDEOMUZ


WEBİLGİNÇ Sosyal Medya Hesaplarımız

YOUTUBE  TWİTTER  ANDROİD

Tavsiye Sitelerimiz

 www.112acilfm.com - www.112acilfm.netPaylaş

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir