içinde

Kripto Vergi Platformu KoinX’e 1,5 Milyon Dolarlık Yatırım Webilginç Kripto Para Haber


Webilginç Kripto Para Haber

Kripto ekosistemi, aldığı yatırımlarla büyümeye ve genişlemeye başladı. Birçok kripto şirketi yatırım turlarıyla değerlemesini artırmaya devam ediyor. Bu kez kripto vergi platformu KoinX, 1,5 milyon dolarlık yatırım aldı.

KoinX, 1,5 Milyon Dolarlık Yatırım Aldı

Kripto vergi platformu KoinX, 2022’nin ikinci çeyreğinde 500.000’den fazla kripto yatırımcısına hizmet vermek için Hindistan genelindeki operasyonlarını büyütmeyi planlıyor.

KoinX, iSeed Fund, KubeVC, Ratio Ventures, Tykhe Block Ventures, 1947 Rise ve WeFounders Circle’dan tohum finansmanı turunda 1,5 milyon dolar topladı. Ayrıca tura Netflix, Bain Capital, Robinhood, Amazon gibi birkaç sektör lideri de katıldı.

KoinX Kurucusu Punit Agarwal konuya ilişkin şu açıklamalarda bulundu:

Platformumuzda güvenli protokoller üzerine kurulu, kullanıcılarımızın kimliklerinin ve diğer bilgilerinin gelişmiş şifreleme teknikleriyle korunmasını sağlıyoruz. Kullanıcıların sıkıntılı noktalarını dikkatle anlamış ve bu sıkıntılı noktaları hafifletmek için büyük özen göstermiş çok yetenekli mühendisler ve endüstri uzmanları tarafından üretilen bir Hindistan ürünü olmaktan gurur duyuyoruz.

Ayrıca hatırlatacak olursak dijital varlık platformu FalconX, geçtiğimiz günlerde 150 milyon dolar yatırım almıştı. Yatırım ile şirketin değerlemesi 3.75 milyar dolardan 8 milyar dolara yükselmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Sevgi izi Nasıl YAPILIR ?

Cumberland, Piyasanın Nasıl Toparlanabileceğini Açıkladı Webilginç Kripto Para Haber