içinde

Kriptomeda, Cointelegraph Türkiye ile İş Birliği Yaptı Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Türkiye’nin önder blockchain ve kripto para medya şirketi Kriptomeda, Cointelegraph Türkiye ile iş birliği gerçekleştirdiğini duyurdu.

Türkiye’nin önde gelen kripto medya ağı Kriptomeda, 18 Ağustos’ta Vilayet Cortille’de düzenlenen ve Türk kripto ekosisteminden değerli isimlerin, uzmanların ve basın mensuplarının katıldığı lansmanda Cointelegraph ile iş birliği yaptığını açıkladı.

Cointelegraph Türkiye ile yaptıkları iş birliğine ait görüşlerini aktaran Kriptomeda Kurucusu Eray Dengiz,
“Kriptomeda olarak Cointelegraph ile geleceğe yönelik bir iş birliği gerçekleştirdik. Birinci adımını attığımız bu heyecanlı başlangıcın, gelecekte elde edeceğimiz değerli muvaffakiyetlerin da habercisi olacağına inancımız tam. Böylelikle en gerçek haberi en kısa müddette Türk kripto yatırımcısına ulaştırmak için artık daha avantajlı bir pozisyondayız. Başka yandan farklı yayın çeşitlerindeki içeriklerimizi farklı kanallardan okuyucularımıza, izleyicilerimize ve takipçilerimize ulaştırmaya devam ediyoruz. Sorumlu yayıncılık unsuruyla çıktığımız bu yolda kaliteli ve muteber içerikleri en süratli formda kripto ekosistemine ulaştırmayı hedefliyoruz.” dedi.

Türkiye, Global Kripto Ekosistemi için Heyecan Verici Bir Pazar

2013 yılında kurulan Cointelegraph, blockchain ve Web3 haberlerinin başkan medya kuruluşu olarak kripto para, NFT, metaverse, merkeziyetsiz finans (DeFi) ve gelişmekte olan başka finansal teknolojileri okurlarına ve izleyicilerine sunuyor.

Cointelegraph Baş Editörü Kristina Lucrezia Cornèr, Kriptomeda ile yapılan iş birliğine yönelik şu açıklamayı yaptı:

“Türkiye, kripto ekosisteminde birçok global oyuncuyu kendine çeken heyecan verici bir ülke. Varlıklı kültürü ve hayat dolu dokusuyla Türkiye’de yaşanan kıymetli değerli gelişmeleri Cointelegraph’ta insan odaklı öykülere dönüştürmekten keyif alıyoruz. Cointelegraph Türkiye, durmaksızın büyüyen Türk kripto topluluğu ile global kripto para ekosistemi ortasında iki taraflı irtibatı mümkün kılan bir köprü görevi görmeye devam edecek. Biz, Türkiye’den gelen büyüleyici kıssaların dünya çapında yankılanmasını sağlamak için buradayız. Ayrıyeten, Türk izleyicilerimizin global gelişmelerden gerçek ve vaktinde haberdar olmasını amaçlıyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Socios, İtalya’da Düzenleyici Onay Aldı Webilginç Kripto Para Haber

SBI Holding, Rusya’daki Faaliyetlerini Durduracak Webilginç Kripto Para Haber