içinde

KuCoin, Blockchain Economy Istanbul Summit için Geri Sayıma Başladı! Webilginç Kripto Para Haber


Webilginç Kripto Para Haber

27 – 28 Temmuz 2022 tarihlerinde, İstanbul’da düzenlenecek olan Blockchain Economy Istanbul Summit’te geri sayım başladı.

KuCoin’in de sponsorları arasında yer aldığı zirve kripto topluluğunu, pandemi sonrasında Avrupa ve Asya arasında bir araya getiren ilk konferans olacak. 

Kripto para dünyasının önde gelen borsalarından KuCoin’in Diamond sponsorluğunda gerçekleşecek olan zirvenin detayları belli oldu. Bu yıl dördüncüsünün düzenleneceği zirve 27-28 Temmuz 2022 tarihlerinde Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de gerçekleştirilecek. Blockchain Economy Istanbul Summit pandemi sonrasında kripto topluluğunu, Avrupa ve Asya arasındaki köprüde bir araya getiren ilk konferans olacak.

21 Haziran, 2022, İstanbul: Finansın geleceği, Bitcoin, Web 3, NFT’Ler, Metaverse, De-Fi, kripto para birimlerinin düzenlenmesi, işletmelerde ve hükümetlerde Blockchain teknolojisinin uygulanması ve pek çok benzer konuda dünya çapında dördüncü kez ve bu sefer İstanbul’da düzenlenecek olan Blockchain Economy Istanbul Summit, 27-28 Temmuz 2022 tarihlerinde Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de gerçekleşecek. Dünya çapında 18 milyondan fazla kullanıcısı olan kripto borsası KuCoin’in diamond sponsorluğunu üstlendiği zirvede yatırımcılarla sektörün uzman isimleri bir araya gelecek.

KuCoin Labs Başkanı Lou You: “Uzun bir aradan sonra yatırımcılarla buluşacağımız için çok heyecanlıyız”

28 Temmuz 2022 tarihinde saat 10.15’te “Merkeziyetsiz Finansın Geleceği ve Web 3.0” konusunda keynote konuşma yapacak olan ve KuCoin’in teknolojik yatırımlarından olan KuCoin Labs araştırma – yatırım faaliyetlerini yöneten KuCoin Labs Başkanı Lou Yu, şunları söyledi:

“KuCoin olarak 2017 yılından bu yana blockchain ekosistemi içerisinde yer alıyoruz. 700’ün üzerinde kripto paraya ev sahipliği yapan bir borsa olarak sektörün birçok farklı noktasında faaliyet gösteriyoruz. 18 milyon kullanıcıya hizmet veren altyapımızla spot, marjin, staking gibi yatırım imkanları sunuyoruz. Bu bilgiler ışığında geçtiğimiz aylarda adım attığımız Türkiye’de fiziksel olarak konuk olmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Türkiye’deki 2022 faaliyetlerimize önemli yatırımlar sağlayacağız. Ülkenin kripto para sektörü açısından öncü ülkelerden biri olmasını önemsiyoruz ve bu noktada elimizden geleni yapacağız. Diğer bir yanıyla İstanbul’un böyle büyük bir etkinliğe ev sahipliği yapacak olması çok önemli. KuCoin gibi global ekosisteme değer katan bir borsanın yanında birçok önemli şirket de İstanbul’da buluşacak. Bu kapsamda Avrupa ve Asya’nın kesiştiği bu şehirde blokchain için kilit bir köprü oluşturacağız. Tüm kripto para yatırımcılarını ve blockchain profesyonellerini bu zirveye bekliyorum. Türk yatırımcılarla Blockchain Ekonomi İstanbul’da buluşmak için sabırsızlanıyoruz.”

Yaklaşık 14 milyon kripto para sahibinin bulunduğu ülkede düzenlenecek olan zirvede kripto para sektörünün bilinen isimleri Ukrayna Dijital Dönüşüm Bakan Yardımcısı Alex Bornyakov ve Kripto Yatırımcısı Carl Runefelt’ın yanı sıra Mastercard Türkiye Başkan Yardımcısı Eren Özkan, Uzmancoin Kurucu Ortağı Burak Köse, ünlü şarkıcı Emre Aydın ve daha birçok isim bir araya gelecek.

Blokzincir Teknolojisi Geniş Anlamda Ele Alınacak

Blockchain Economy İstanbul Summit yatırımcıları kripto para ve blokzincir teknolojisi konusunda bilgilendirecek. Zirve kapsamında Bitcoin, Web 3, NFT’ler, Metaverse ve De-Fi varlıkları konuşulacak. Bununla birlikte madencilik, kripto para birimlerinin düzenlenmesi, kripto para birimlerine yatırım ve ticaret yoluyla para kazanma, işletmelerde ve hükümette blok zinciri teknolojisinin uygulanması ve daha birçok konuya değinilecek.

Açılış oturumları, panel tartışmaları, sohbet oturumları, endüstri odaklı sergi, NFT Sanat Galerisi, Grand İstanbul Crypto Bazaar; katılımcıların projelerin ve markaların değerlerini anlamalarına, ilgili hizmetlerle iletişime geçmelerine, potansiyel iş bağlantılarını ve ortaklıkları gerçekleştirmelerine olanak tanıyacak.

KuCoin yöneticileriyle tanışmak isteyen katılımcılar fuaye alanındaki F2 numaralı standda KuCoin temsilcileriyle buluşabilecek.

Zirve hakkında detaylı bilgiye https://blockchaineconomy.istanbul/tr internet sitesinden ve bilet satın almak için https://blockchaineconomy.istanbul/tr/tickets üzerinden ulaşabilirsiniz.

KuCoin hakkında

Eylül 2017’de kurulan KuCoin, Seyşeller’deki operasyonel merkezi ile küresel bir kripto para borsasıdır. Kapsayıcılık ve topluluk eylemi erişimine odaklanan kullanıcı odaklı bir platform olarak 700’den fazla dijital varlık sunar. Şu anda spot ticaret, marj ticareti, 207 ülke ve bölgede 18 milyon kullanıcısına P2P itibari para ticareti, vadeli işlem ticareti, stake ve kredi verme. 2022’de KuCoin, B Serisi öncesi bir tur aracılığıyla toplam 10 milyar dolarlık bir değerlenme ile 150 milyon doların üzerinde yatırım topladı. CoinMarketCap’e göre KuCoin şu anda en iyi 5 kripto borsasından biri. Forbes ayrıca KuCoin’i 2021’deki En İyi Kripto Borsalarından biri olarak seçti. 2022’de The Ascent, KuCoin’i meraklıları için En İyi Kripto Uygulaması seçti. Daha fazla bilgi için https://www.kucoin.com/tr adresini ziyaret edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Tether, İngiliz Sterlinine Sabitlenmiş Bir Stablecoin Başlatıyor Webilginç Kripto Para Haber

Türk İmali Tanınan Netflix Dizisi Mezarlık’ta Bitcoin (BTC) Referansı Webilginç Kripto Para Haber