içinde

Mark Cuban: Dogecoin, Cardano’dan Daha Yararlı Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Ünlü yatırımcı Mark Cuban, Cardano’nun akıllı mukaveleleri başlatmasından bu yana kıymetli bir tesir yaratmadığını söyledi.

Yakın bir tarihte kripto para odaklı YouTube kanalı AltcoinDaily’de verdiği röportajda Cuban, göğüs kripto para ünitesi Dogecoin’in Cardano’dan daha fazla uygulamaya sahip olduğunu belirtti.

Mark Cuban’dan Metaverse Yatırımcılarına Hakaret

Mark Cuban, AltcoinDaily’nin YouTube kanalı aracılığıyla verdiği röportajda Dogecoin’in Cardano’dan daha fazla uygulamaya sahip olduğunu ve daha yararlı olduğunu söyledi. Tıpkı vakitte, metaverse yatırımcılarına hakarete uzayan açıklamalarda bulundu.

Milyarder yatırımcının Cardano’nun yararını birinci kere sorgulaması değil, daha evvel Cardona’ya karışan Cuban, Ethereum rakibinin neredeyse bir yıl evvel akıllı kontratlar başlatmasına karşın çok az tesirli olduğunu belirtti. Akabinde, Doge’nin nitekim uygulamalara uygun bir platform haline gelene kadar Cardano için fırsatın daha büyük olduğunu da ekledi.

Blockchain’in muvaffakiyetinin büyük ölçüde daha fazla uygulamanın benimsenip benimsenmemesine bağlı olacağına inanan Cuban, metaverse’de sanal arazi satın alan yatırımcılara hakaret etti. Sanal arazi satışları, kripto bozgununun ortasında son aylarda düşerken, “Aptal” sözünün satın alanları karakterize etmek için gereğince güçlü bir söz olmadığını söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Hodlnaut Para Çekme Süreçlerini Durdurdu Webilginç Kripto Para Haber

Chainlink’ten Ethereum PoS Geçişi Hakkında Açıklama Webilginç Kripto Para Haber