içinde

Mark Cuban, Ethereum Hakkındaki Fikirlerini Açıkladı Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Ünlü milyarder Mark Cuban, kısa mühlet evvel verdiği bir röportajda piyasa pahasına nazaran ikinci en büyük kripto para ünitesi olan Ethereum’da “süper yükseliş” olacağını düşündüğünü söyledi.

Bir aydan daha kısa bir mühlet içinde gerçekleşmesi beklenen Ethereum Merge‘ü, Ethereum’un güç tüketimini 1.000 kat kıymetli ölçüde azaltacağı iddia ediliyor. Mark Cuban, bunu Ethereum’un boğa durumunu güçlendirebilecek “önemli” bir faktör olarak kıymetlendirdi. Yeniden de milyarder, Ethereum fiyatının kısa vadede Merge yükseltmesine nasıl reaksiyon vereceğini bilmediğinden rastgele bir somut fiyat kestirimi yapmaktan kaçındı. Bunun yanı sıra Cuban, ikinci en büyük ağın benimsenmesini sağlayacak kâfi uygulama olacağına inanıyor.

Mark Cuban Ethereum’a İnanıyor

Mark Cuban, bir müddettir Ethereum hakkında olumlu konuşmalarıyla gündemde. Geçen Kasım ayında, Bitcoin rakibi tercihinin altını çizmek için kendisini “Ethereum maxi” olarak tanımlayacak kadar ileri gitmişti. Cuban, Ethereum’un yararları nedeniyle üstün olduğuna inanıyor.

DefiLlama tarafından sağlanan datalara nazaran, Ethereum hala kripto para ünitesi kesiminde kilitli toplam pahası (TVL) bakımından pastanın 58’ini oluşturuyor. Muzların Bitcoin’den daha fazla yararı olduğunu tez eden Dallas Mavericks sahibi, o vakitten beri en büyük kripto para ünitesi Bitcoin’e ısınmıştı. Artık Bitcoin’i altınla direkt rekabet halinde olan bir kıymet deposu olarak gördüğünü söylüyor. Birebir vakitte Cuban, Ethereum’un en düzgün rakiplerinden biri olan Cardano’ya karşı epeyce kuşkucu olmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

SCB, Bitkub’u Satın Alma Planını İptal Etti Webilginç Kripto Para Haber

Voyager Çalışanları İkramiye Ödemesi Alacak Webilginç Kripto Para Haber