içinde

Merge, Ethereum’u Kurumsallar için Daha Cazip Kılacak Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Goldman Sachs‘ın eski işvereni Raoul Pal, Ethereum‘un Merge‘densonra kurumsal müşteriler için çok daha ilgi alımlı olacağını düşünüyor.

Ethereum’un Proof of Work’ten Proof of Stake’e geçiş hard fork’unun 15 Eylül üzere gerçekleşmesi bekleniyor. Merge ile ilgili piyasada heyecanlı bir bekleyiş var. Birçok kişi üzere Raoul Pal da Merge’ün akabinde bunun fiyata olumlu yansıyacağını düşünüyor. Pal’ın bununla ilgili konuştuğu en son adres CNBC’deki Money Talks programı oldu.

Merge, Ethereum Fiyatına Olumlu Yansıyacak

Abra’nın Money Talks yayınına katılan Real Vision’ın CEO’su Raoul Pal, Abra’nın kurucusu ve CEO’su Bill Barhydt’a Ethereum Merge’ünün fiyata olumlu yansıyacağını düşündüğünü söyledi. Pal konuşmasında şu kelamlara yer verdi:

“Birçok kurum Bitcoin’i toplumsal, çevresel ve yönetişim bakımından yanlış olsa da sevmedi. Proof of Work bundan kurtuluyor. Ek olarak Ethereum şu anda bir getiriye sahip. Bu, kurumsalların seveceği bir şey. Şimdiyse varlıkları neye yatıracağımıza karar vermemiz gerekecek o da şöyle ki “Web3 teknolojisine inanıyorum. ‘Peki parayı nereye tahsis edeceğim, Bitcoin mi?’ Bunun yanıtı Ethereum olacak. Niye? Yüzde 6 ila 10 ortası bir getiriye sahip olacaksın. Bu inanılmaz bir oran”

Pal, Ethereum Vakfı Merge’ü şöyle açıklıyor:

Merge, Ethereum’un mevcut kullandığımız Mainnet’ini yeni Proof of Stake konsensüs katmanı olan Beacon Chain ile birleştirilmesini temsil ediyor. Bu durum ağır güç gerektiren madenciliğe olan muhtaçlığı ortadan kaldıracak ve bunun yerine kazıklı ETH kullanarak ağı teminat altına alacak. Başlangıçta, İşaret Zincirinin Mainnet’ten başka olarak gönderildiğini hatırlamak kıymetlidir. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Tanınan Memecoin’ler Haftayı Yükselişle Kapattı Webilginç Kripto Para Haber

Hack Sonrası Acala Stablecoin’inde Son Durum Webilginç Kripto Para Haber