içinde

Merkeziyetsiz Stablecoin Fei (FEI) Yakında Kapatılabilir Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

En büyük merkezi olmayan sabit paralardan biri olan Fei (FEI) faaliyetlerini durdurabilir. Fei Labs’in kurucusu tazminat teklifini yayınladı.

Fei Labs’ın kurucusu Ethereum (ETH) veteranı Joey Santoro, FEI tokenleri DAI’ye kullanmak ve TRIBE sahipleri ortasında protokol denetimli kıymet (PCV) dağıtmak için bir teklif yayınladı.

Fei Labs, DAO’dan Ayrıldı

Bay Santoro, Twitter’da Fei (FEI) mimarisinin “teknik, finansal ve gelecekteki mümkün riskler” nedeniyle kapatılacağını duyurdu.

En büyük algoritmik stablecoin olan Dai’ye (DAI) mevcut dolanımdaki FEI arzını kullanmak için bir teklif yayınladı. Bu teklifin kabul edilmesi halinde, kalan PCV rezervleri, evvelce FEI ile USD ortasında 1:1 sabit tutmak için bir istikrar aracı vazifesi gören TRIBE tokeninin sahipleri ortasında dağıtılacak.

Bunun yanı sıra Fei Labs ve Rarı Capital’den ortakları ile bağlantılı sigorta bazlı likidite havuzlarına yönelik yıkıcı bir hücumun kapsamlı sonuçları, yaklaşmakta olan fakat durdurulan operasyonların arkasındaki bir öbür neden.

Twitter’da DefiIgnas’tan bahseden merkeziyetsiz finans (DeFi) araştırmacısı Ignas, Fei’nin (FEI) protokol denetimli bedel (PCV) savunmasızlığının FEI grubunun projeyi kapatmasının gerçek nedenin ne olduğunu şöyle açıklıyor:

Son notta, Fei’nin kapanmasının bir nedeni daha, PCV modelinin eser pazarına uygun bulamamasıdır. DeFi’de randıman düşerken ve riskler artarken, protokol gelir elde etmekte zorlandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Balinalar, Bir Gecede 383,7 Milyar SHIB Aldı Webilginç Kripto Para Haber

Tayland Düzenleyicisi, Yatırımcıları DeFi Risklerine Karşı Uyardı Webilginç Kripto Para Haber