içinde

Meta, NFT’leri Planlarını Değişmediğini Açıkladı Webilginç Kripto Para Haber


Webilginç Kripto Para Haber

NFT sektörü her geçen gün gelişme kaydederken, bu alandaki yapılan çalışmalarda hız kazanmış durumda. Bilindiği üzere Facebook, Instagram ve WhatsApp’ın ana şirketi olan Meta, geçtiğimiz aylarda Instagram’da NFT’leri test etmeye başlamıştı. Bu konuda çalışmalarını sürdüren Meta’dan yeni hamle geldi. Şirket, ABD’li içerik oluşturucular için Facebook’ta NFT’leri kullanıma sunmaya başladı. Bunun üzerine Meta kripto piyasasındaki dalgalanmalara rağmen NFT hamlesine devam edeceğini söyledi.

Meta, NFT’leri Planları Hiçbir Şekilde Değiştirmeyecek

Meta’nın yeni fintech başkanı Stephane Kasriel, yaptığı bir röportajda, şirketin NFT’ler konusundaki planlarının hiçbir şekilde değişmediğini söyledi.

Stephane Kasriel konu ile ilgili olarak şunları söyledi:

Meta’nın gördüğü fırsat, bugün uygulamalarımızı kullanan yüz milyonlarca veya milyarlarca insan için dijital koleksiyon ürünleri toplayabilmek ve orada potansiyel olarak sanal ve dijital ürünler yaratabilecek.

Ek olarak Meta, NFT’leri, içeriklerinden para kazanmanın bir yolunu sunarak, aksi takdirde TikTok’a sürüklenebilecek. Son olarak belirtmek gerekirse bu ayın başında Meta Facebook’ta seçilen kullanıcılar arasında Polygon ve Ethereum tabanlı NFT’leri test etmeye başladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Revolut, Avrupa’daki Ödemeler için Stripe ile Ortaklık Kurdu Webilginç Kripto Para Haber

Goldman Sachs, Asya’daki birinci Bitcoin (BTC) Vadeli Süreçlerine Başladı Webilginç Kripto Para Haber