içinde

Metamask Artık Cep Telefonunuzu Donanım Cüzdanına Dönüştürmenizi Sağlıyor

Metamask Artık Kripto Para Biriminizi ve Özel Anahtarlarınızı Çevrimdışı Olarak Saklamanıza İzin Veriyor.
Küresel olarak çevrimiçi kripto para hırsızlığındaki artışla beraber, kripto tüccarlarına donanım cüzdanlarını kullanarak paralarını çevrimdışı olarak saklamaları için birkaç davet yapılmış oldu.

Ancak, bu kripto depolama cihazlarını satın almanın maliyeti nedeniyle kripto para donanım cüzdanları yavaş bir şekilde benimsendi.

Önde gelen kripto para cüzdanı sağlayıcısı Metamask ve AirGap arasındaki ortaklık yardımıyla, kripto para meraklıları artık eski cep telefonlarını kripto para donanım cüzdanına dönüştürebilir.

“Bir donanım cüzdanı talep eder misiniz? Ortalıkta kullanmadığınız eski bir telefonunuz mu var?

MetaMask artık Android ve iOS’ta bir telefonu bir donanım cüzdanına dönüştüren ücretsiz bir tatbik olan @AirGap_it Wallet’ı destekliyor, ”Metamask kısa süre önce tweet attı .


Metamask ve AirGap Neler Sunar?

Yakın tarihli bir duyuruya nazaran, kullanıcılar çözüm vasıtasıyla hesap bakiyelerini kolayca test edebilir, işlemleri imzalayabilir, kripto para birimleri ve takas edilemez tokenler (NFT’ler) alıp satabilir.

Çoğu kripto para cüzdanının aksine, AirGap web dışı bir ortamda çalışır ve kullananların hususi anahtarlarını tamamen çevrimdışı olarak saklar.

İki cihazlı bir yaklaşım kullanan AirGap, kullanıcıların fonlarının ve özel anahtarlarının kullanılabilirliğini ve güvenliğini artırır.

İki cihazlı bir yaklaşımın kullanılmasıyla, ilgilenen kripto para birimi tüccarlarının AirGap kasasını Android veya iOS aleti olabilecek özel bir akıllı telefon cihazına kurmaları ve ayrıca AirGap cüzdan uygulamasını günlük zeki telefonlarına yüklemeleri gerekecektir.

Kullanıcılara son olarak güncellemeleri ve bellenimi özel bir cihaza yüklemeleri ve telefonu yalnızca AirGap kasası için kullanmaları önerilir.

Şu anda AirGap çözümü, Binance Smart Chain (BSC) ve Ethereum üstünde sorunsuz bir halde çalışıyor; bu, kullanıcıların her iki blok zincirinde bulunan fazlaca sayıda merkezi olmayan uygulamaya (dApps) erişebileceği anlamına geliyor.

AirGap’in çözümü ile Metamask artık Ledger, Trezor, Keystone ve Lattice dahil olmak üzere beş donanım cüzdanını destekliyor.

Her türlü çevrimiçi saldırıya karşı iyi korunduğunuz için, paranızı ve özel anahtarlarınızı çevrimdışı olarak gizleme ihtiyacı fazla vurgulanamaz.

Yakın tarihli bir raporda Square CEO’su Jack Dorsey, Block Inc’in kullanıcıları güvende tutmak için bir Bitcoin donanım cüzdanı oluşturduğunu söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Bitcoin Alım Satımında Bazı İpuçları ve Püf Noktalarından Sekizi

İYS ARAMA ENGELLEME

Reklam aramalarını kapatma,Reklam Mesajlarını engelleme, Banka Aramalarını Kapatma, Banka Mesajlarını engelleme !