içinde

Miami Kenti, Mastercard ve TIME ile NFT Çıkaracak Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Miami Belediye Lideri Francis Suarez, kripto odaklı açıklamalarına devam ediyor. Uzun bir müddettir başta Bitcoin olmak üzere kriptoları destekleyen Miami Belediye Lideri Francis Suarez, bu sefer de bir NFT haberi ile gündeme geldi. O denli ki Miami Belediyesi’nin resmi paylaşımında yeni bir NFT projesi duyuruldu.

Miami, Mastercard, Salesforce ve TIME, NFT Projesi için Kolları Sıvadı

Yakın vakitte açılışı yapılan ‘Miami Bull’ heykeli ile vizyonunu ortaya koyan Miami kenti, uzun vakitten kripto odaklı çalışmaları ile gündeme geliyor. Lider Francis Suarez’in kripto odaklı çalışmaları birçok topluluk tarafından epeyce takviye görüyor. Lakin bu sefer Miami, NFT çalışması gündeme geldi.

Miami’nin resmi web sitesinde yer alan basın açıklamasına nazaran, NFT’ler “şehrin 56 mil karelik alanını temsil eden” 56 farklı Miami sanatkarı tarafından tasarlanıyor.

Time USA, kentin NFT stratejisini tanımlamaya ve projeyi yürütmeye yardımcı olurken, Mastercard Miami NFT sahiplerine restoranlarda özel aktiflik erişimi ve kentte özel kültür cinsleri üzere ayrıcalıklı avantajlar sunacak. Bu noktada Salesforce, markaların NFT’leri basmasına ve satmasına imkan tanıyan şimdi piyasaya sürülmemiş bir Salesforce eseri olan yeni NFT Cloud platformuyla NFT’lerin para basma ve birincil satış sürecini yönetecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Fed, Voyager Digital’i Müşterilerini Yanıltmayı Bırakması Konusunda Uyardı Webilginç Kripto Para Haber

Beyaz Saray’ın da Artık Blockchain Danışmanı Olacak Webilginç Kripto Para Haber