içinde

Michael Saylor, Bitcoin’in Altının Yerini Alacağını Söyledi Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

MicroStrategy kurucusu Michael Saylor, Bitcoin’in altının yerini alacağını söyledi.

Michael Saylor, Bitcoin savunucularının meşhur tezini tekrarladı.

Michael Saylor, Bitcoin’in Altının Yerini Alacağını Düşünüyor

MicroStrategy kurucusu ve eski CEO’su Saylor, önder kripto paranın paha depolama üzere çeşitli metriklerde altını geride bırakacağını ve eninde sonunda varlığın yerini alacağını öne sürdü.

Stansberry Research’e röportaj veren Saylor, Bitcoin’in altını yere alma sürecinin çeşitli iniş ve çıkışlarla gerçekleşeceğini kabul etti. Saylor’a nazaran Bitcoin’in yasal olarak para kabul edilme ihtimali, altına kıyasla daha fazla.

“Geleneksel eleştirmenler ve ana akımda yer alan analistler kripto iktisadını anlamıyor, Bitcoin’i anlamıyorlar ve volatiliteden nefret ediyorlar. Bitcoin vakitle altını şeytanlaştıracak ve altın 21. yüzyılda para olarak kabul edilmeyecek”

Uzun Vadeli Bir Yatırım

Bitcoin’in oynaklığı ile ilgili de konuşan Michael Saylor, uzun vadeli yatırımcıların volatilite nedeniyle endişelenmemesi gerektiğini söz etti. Saylor, kısa vadede para kazanma stratejileri sebebiyle Bitcoin’in bu türlü bir tenkit aldığını ileri sürdü. Saylor, şirketinin uzun vadeli bir planın kesimi olarak Bitcoin yatırımı yaptığını söz etti.

Saylor, Bitcoin’in düşüşü sebebiyle şirketinin ziyana girmesinin sonucu olarak tenkitlere maruz kaldı. Şirket 126 milyon dolarlık gelir beklentisine rağmen sadece 122.1 milyon dolarlık gelir bildirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Vauld’dan Hint Yetkililerinin Kararına Ait Açıklama Webilginç Kripto Para Haber

Bitcoin Toparlıyor mu ? Hazirandan Bu yana 24.000 $