içinde

Mike Novogratz, Bitcoin’in Gidişatı Konusunda Emin Değil Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, Bitcoin’in 30.000 dolar düzeyini geçip geçemeyeceğinden emin değil.

Mike Novogratz, Bitcoin’in kısa vadede 30.000 dolar düzeyinin üstüne çıkmasının çok mümkün olmadığına inanıyor. Novogratz, önder kripto paranın bir müddetliğine 20.000 dolar ila 30.000 dolar bandında kalacağını düşünüyor. Galaxy Digital CEO’su bu durumun yatırımcılar için uygun bir fırsat olduğuna inanıyor.

Lider kripto para yaklaşık iki aydır 30.000 dolar düzeyinin altında yer alıyor. Terra’nın çöküşüyle baş gösteren piyasa krizi, Haziran ayında Bitcoin’in 17.500 dolar düzeyine kadar gerilemesine neden oldu. Bununla birlikte başkan kripto para, son birkaç haftadır 20.000 doların üzerinde kalmayı başardı.

Mike Novogratz Optimist Değil

Galaxy Digital CEO’su ve birebir vakitte değerli bir Bitcoin savunucusu olan Mike Novogratz, varlığın kısa vadedeki fiyatı konusunda çok optimist değil. Ona nazaran varlığın kıymeti yakın vakitte 20.000 dolar düzeyinin altına düşmezse, yatırımcıların minnettar olması gerekiyor.

“Bitcoin bu yükselişle 30.000 doları geçebilecek mi? Göreceğiz fakat şüpheliyim. Sanırım bir mühlet bu aralıkta yer almaya devam edeceğiz. 20.000 dolar, 22.000 dolar yahut 30.000 dolar aralığında olursak açıkçası keyifli olurum”

Ünlü milyarder daldaki mevcut problemin kurumsal akış külfetiyle yaşandığını açıkladı.

Örnek olarak Tesla, geçtiğimiz yıl 1,5 milyar dolar pahasında Bitcoin satın alsa da birkaç hafta evvel 936 milyon dolarlık BTC’nin nakit paraya çevrildiği açıklandı.

Novogratz, Ethereum fiyatında da Merge’in akabinde bir yükseliş yaşanmasını bekliyor. Ona nazaran Proof-of-Stake algoritmasına geçiş, varlığın pahasını 2.200 doların üzerine itmeli.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Vitalik Buterin, Ukrayna’ya Bağış Yapmak İçin Tornado Cash Kullandığını Açıkladı Webilginç Kripto Para Haber

Unstoppable Finance 12,5 Milyon Euro Yatırım Aldı Webilginç Kripto Para Haber