içinde

Miley Cyrus, Metaverse ve NFT Marka Başvurusu Yaptı Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Amerikalı müzikçi Miley Cyrus, metaverse ve NFT ile ilgili resmi ticari marka oluşturmak için olarak müracaat yaptı.

NFT’lerin ve metaverse’nin ortaya çıkmasından bu yana birçok ünlü farklı üreticilerle işbirliği yaptı. Gün geçtikçe bölümü benimseyen ünlü sayısı da çoğalıyor. Geçtiğimiz günlerde Real Madrid ve Barcelona iş birliğini duyuran Mike Kondoudis, artık de Miley Cyrus’ın ticari marka müracaatında bulunduğunu açıkladı.

Miley Cyrus, Metaverse ve NFT Markası Oluşturuyor

Finbold’ta yer alan habere nazaran, ticari marka avukatı Mike Kondoudis’in yaptığı Twitter paylaşımında Miley Cyrus’ın metaverse ve NFT odaklı marka başvurusu yaptığı belirtiliyor.

Bay Kondoudis’e nazaran, müzikçinin ticari marka müracaatları, NFT’ler, dijital para idare yazılımı, sanal giysileri ve ayakkabıları içeriyor.

Gelişen metaverse ve NFT alanları ünlülerle genişlemeye devam ediyor. Kısa bir vakit evvel öbür bir Amerikalı müzikçi Billie Eilish, David Beckham ve Snoop Dogg üzere isimler ticari marka başvurusu yapmıştı.

ABD’deki NFT ile ilgili ticari marka müracaatları 1 Ocak ile 31 Mayıs 2022 ortasında 4 bini aştı. Bu da yılın birinci yarısında her gün yaklaşık 27 yeni NFT ticari markasının dosyalandığı manasına geliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Wall Street’in DTCC’si, Blockchain Platformu Başlattı Webilginç Kripto Para Haber

Bitcoin Madencilerinin Geliri 12 Ayın En Düşük Düzeyinde Webilginç Kripto Para Haber