içinde

Mode Global’e FCA’dan Kripto Para Onayı Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Mode Küresel Holdings, Mode uygulamasına birden fazla kripto para eklemek için Mali Davranış Otoritesi’nden (FCA) onay aldığını açıkladı.

Kripto para kesiminin faaliyet alanları genişlemeyi sürdürürken, şirketler dijital paralar aracılığıyla tüketici odaklı çalışmalar geliştiriyor. Finansal hizmet şirketi Mode Küresel, bu yıl içinde kullanıcıların alıp satabilecekleri 10 yeni kripto para ünitesini kullanıma açacak.

Mode Küresel, FCA Onayı ile Kripto Para Hizmeti Sağlayacak

Mobil uygulamaya token eklemek için FCA’dan onay alan Mode, yeni kripto para ünitelerini basamaklı olarak kullanıma sunacak. Bu yıl içerisinde uygulamada yer alacak olan tokenler ortasında; Ethereum, Cardano, Solana, Polygon, British Pound Tether, Polkadot, Dogecoin, Cosmos, USD Coin ve Tether yer alıyor.

Açıklamaya nazaran Mode, uygulaması aracılığıyla ödeme kabul ederek perakendecilerin süreç maliyetlerini düşürmelerine yardımcı olmak ve işletmelerin ödül tahlili aracılığıyla müşterilerini Bitcoin ile ödüllendirmesine imkan sağlamak için çalışıyor.

yeni jetonların eklenmesinin, sunulan en son yenilik olduğunu belirten şirket CEO’su Rita Liu, şunları söyledi:

“Platformda mevcut olan tokenlerin bu genişlemesi, Mode için kıymetli bir kilometre taşı olacak ve FCA’nın düzenleyici onayının, bu token genişlemesini mümkün kılan inançlı ve güzel yönetilen altyapımızın bir ispatı olduğuna inanıyoruz”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

CoinCDX, DeFi Taşınabilir Uygulaması Çıkarttı Webilginç Kripto Para Haber

Animoca Brand, NFT’ye Yatırım Yapmak İçin 45 Milyon Dolar Topladı Webilginç Kripto Para Haber