içinde

Movr Coin Nedir ? Moonriver Movr Coin SON DAKİKA !

Moonriver Movr

movr coin
movr coin

Moonriver MOVR Coin Nedir?

Merkezi olmayan bir akıllı sözleşme platformu olarak Moonriver, çalışması için bir yardımcı program token’ı kullanıyor. MOVR, Moonriver’ın tasarımının merkezinde yer alır ve temel işlevsellikten ödün vermeden kaldırılamaz. Moonriver token’ı kullanım durumları şu şekilde sıralanabilir:

  • Akıllı sözleşmeleri işlem ücretlerinin desteklenmesi
  • Platformun üzerinde çalışabileceği merkezi olmayan bir düğüm altyapısının oluşturulması konusunda teşvik etmek ve mekaniği güçlendirmek
  • Referandum önermek, konsey üyelerini seçmek, oy kullanmak vb. dahil olmak üzere zincir üstü yönetişim mekanizmasını kolaylaştırmak.
  • Ağ işlem ücretlerinin ödenmesi


Bunlara ek olarak Moonriver, geliştiricilerin Ethereum dapp’lerini minimum sürtünme ile bir substrate ortamında yeniden dağıtmalarına olanak tanıyan akıllı bir sözleşme platformu olarak çalışmak üzere tasarlanmıştır. Bu, Ethereum dapp’lerine güç sağlayan akıllı sözleşmelerin Karura ağı için yeniden yazılmasına veya yeniden yapılandırılmasına gerek olmayacağı anlamına gelir. Substrate, Kusama ve Polkadot ağlarında çalışabilen yeni blok zincirleri ve blok zinciri uygulamaları oluşturmaya yönelik bir çerçevedir.

Moonriver MOVR coin anlık fiyat

#NamePriceMarket CapChangePrice Graph (24h)

Moonriver’ın Polkadot’taki Moonbeam için “canary ağı” olarak işlev görmesi amaçlanıyor; bu, yeni kodun Moonbeam’e gönderilmeden önce gerçek ekonomik koşullar altında test edilip doğrulanabileceği Moonriver’a gönderileceği anlamına geliyor.

Moonriver’ın yerel kripto para birimi MOVR, Moonriver ağının korunmasında ve işletilmesinde önemli bir rol oynamalıdır. İşlem ücretlerini ödemek, akıllı sözleşme yürütmesini desteklemek, ağı desteklemek için bloklar üretmeye teşvik etmek ve Moonriver’ın zincir üstü yönetişim mekanizmasını kolaylaştırmak için kullanılması bekleniyor.

MOVR’nin, Kusama’nın kripto para birimi olan KSM’yi kullanan topluluk üyelerine, Parachain Müzayede adı verilen bir süreçte Kusama’da bir parachain olarak yayınlanması için oy kullanması bekleniyor.

Moonriver MOVR Coin Yorum

Özellikle Binance listelenmesi ile dikkatleri üzerine çeken MOVR coin, hem arkasındaki bulunan platform hem de birlikte çalıştığı platformlar sebebiyle güvenilir olarak değerlendiriliyor. Ancak bunlara ek olarak yatırımcılar şu an için MOVR’yi yakından takip ediyor ve temkinli bir şekilde işlemlerini sürdürüyor.

Moonriver MOVR Nasıl Alınır?

MOVR Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para alım satım platformu Binance aracılığı ile hızlı ve güvenli bir şekilde satın alınabilir.

MOVR Coin satın almak için öncelikle Binance’e üye olmak ve ardından itibari para göndermek gerekiyor. Türk Lirası ya da dolar gibi bir itibari para gönderiminin yapılmasının ardından MOVR Coin’in işlem gördüğü Bitcoin (BTC), BUSD, Binance Coin (BNB) ve Tether (USDT) alarak MOVR işlem çiftinde alım işlemi gerçekleştirilebilir.

Bunlara ek olarak Binance’de sadece piyasa değerinden değil daha düşük değerden de satın alma emri vererek kullanıcılar istedikleri fiyattan satın alma işlemlerini gerçekleştirebilir. Bunun için Limit sekmesini kullanmanız ve almak istediğiniz miktar ile almak istediğiniz fiyatı girmeniz yeterli olacaktır

Ne düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

thales coin nedir

Thales Coin Nedir ? thales coin hakkında detaylar thales coin fiyat

WordPress Tüm Linkleri Yeni Sekmede Açma – Seo – Tüm Yazıları Linkleri