içinde

Muse Yeni NFT Albümü için Polygon’u Tercih Etti Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Ülke koleksiyonları, özel hizmetler, spor ve çok daha ziyadesiyle hayatımızın içine giren NFT’lerin gelişimi devam ediyor. Rock müzik kümesi Muse, bir sonraki albümünü Polygon tabanlı NFT platformu Serenade’de yayınlayacak.

2014 yılında kurulan İngiliz kümenin Serenade’de yayınlayacağı NFT albümü hudutlu sayıda oluşturulacak. Ayrıyeten, İngiltere ve Avustralya’daki listelere giren birinci NFT albüm olacak.

Muse Yeni Albümü NFT Platformu Serenade’de

Polygon takviyeli Serenade platformunda hudutlu sayıda yayınlanacak olan albüm, Muse isimli kümenin dokuzuncu albümü olarak yayınlanacak.

İngiltere’de ve Avustralya’da NFT albüm halinde yayınlanarak bir birincisi de beraberinde getiren Will of the People albümü 26 Ağustos’ta piyasaya sürülecek. Albüm, sanatkarların NFT’ye olan ilgiden yararlanmalarına yardımcı olan “çevre dostu” platform Serenade aracılığıyla satılacak.

Serenade’nin CEO’su Max Shand Decrypt’te şunları söyledi;

“Muse her vakit yenilik ve müziklerini hayranlara sunmanın sonlarını zorlama konusunda büyük bir iştaha sahipti, bu nedenle yeni albümlerinin tecrübesini yükseltmek için bu teknolojiyi kullanmak çok manalı oldu”

Son olarak bu NFT’nin birinci NFT albüm olmadığını belirtelim. O denli ki yakın vakitte Snoop Dogg ve Steve Aok ortaklaşa olarak albümlerini NFT olarak çıkarmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Singapur Mahkemesinden Vauld’a Beklediği Mühlet Çıkmadı Webilginç Kripto Para Haber

Binance Bu 21 Altcoin’i İçeren Büyük Duyuruyu Yaptı! Webilginç Kripto