içinde

Mycointainer Ne işe yarar ? Mycointainer ekşi

Mycointainer Ne işe yarar Mycointainer ekşi
Mycointainer Ne işe yarar Mycointainer ekşi

Mycointainer’in kendi yaptığı açıklamalara göre;

Kendilerini “paranızın sizin için çalışmasını sağlayacak bir kumbara” olarak tanımlayan Mycointainer, kullanıcıların gelir elde etmesini sağlayan bir platformdur.

Platform borsa, airdrop, çekilişler, soğuk staking, earnback gibi birçok farklı hizmeti kullanıcılarına sunmaktadır.

MyCointainer kullanarak kripto para satın alabilir bu satın aldığınız kripto paraları MyCointainer cüzdanınızda saklayabilirsiniz. Aynı zamanda başka cüzdan ya da borsalardan da şirketin cüzdanlarına kripto paralarınızı aktarma şansınız bulunuyor.

Kullanıcılara mycointainer kripto ve mycointainer staking gibi hizmetler sunan firma pasif gelir elde etmenizi de sağlıyor. MyCointainer, bakiyelerinizde daha fazla coin oluşturmak için blockchain protokollerinin gücünü kullanmaktadır. Ayrıca delegasyonlar sayesinde direkt olarak kendi cüzdanınızdan da gelir elde etme imkanınız bulunuyor.

Mycointainer Ne işe yarar Mycointainer ekşi
Mycointainer Ne işe yarar Mycointainer ekşi

İs MyCointainer safe konusunu merak eden kullanıcılar oluyor. My Container güvenilir bir platformdur ve sizlere pasif gelir elde etme imkanı sunar. Staking provider olarak da ön plana çıkan firma sayesinde paranız sizin yerinize çalışır.

Mycointainer’da dülleriniz günlük olarak oluşturulur. Firmanın sunduğu hizmetler sayesinde arkanıza yaslanıp paranızın sizin için çalışmasına izin verebilirsiniz.

MyContainer müşterilerine şu avantajları sunar:

 • Tek bir basit cüzdanla 100’den fazla coin’den kazanç sağlama fırsatı.
 • MyCointainer, en popüler 10 borsa ile bağlantılı olduğu için alım satımlarınız sırasında en iyi oranları elde edersiniz.
 • Her takasta ekstra bonus kazanma şansı.
 • Bonus, gelirinizi en üst düzeye çıkarır ve size daha fazla ödül kazandırır.
 • Nakit, kripto para birimleri ve çeşitli küresel ödeme yöntemleriyle kripto para satın alabilirsiniz.
 • En iyi airdrop’ları ve firmanın airdrop’larını tek bir yerde görme şansı.
 • Yaptıklarınıza göre pasif gelir portföyü oluşturma imkanı.
 • Defi staking platform kullanma imkanı

Mycontainer’da defi staking yapmak da mümkün. MyCointainer staking ile düğümlere yetki verdiğiniz için özel bonuslar da kazanırsınız. Ayrıca stake yaptığınızda çekiliş bileti kazanma imkanınız da bulunuyor. Staking platformsoğuk stake imkanı da sunar. Bu da sizin pasif gelir elde etmenizi sağlar. Peki bu soğuk staking hizmeti nasıl işler? Gelin beraber bakalım.

Ödül kazanmak ve kripto paralarınız üzerinde tam kontrole sahip olmak için çok basit adımlar atmanız yeterli olacaktır.

 1. Kendi cüzdanınızı kullanın

Kendi cüzdanınızı kullanarak ne kadar ve ne zaman yetki vereceğinize siz karar verirsiniz. Kişilerin kendi cüzdanını kullanması her zaman için daha güvenilirdir. Bu şekilde paralarınız tamamen sizin kontrolünüzde olur ve cüzdanınızı kullanmayı da bırakmamış olursunuz.

 1. Kripto paralarınızı bizim düğümümüze (node) devredin

Paraları kendi cüzdanınızdan bizim düğümümüze (node) devredin. Düğüm Seç ve Delege Et bölümünde yer alan “nasıl yapılır” kılavuzlarına erişerek detaylı bilgilere de ulaşabilirsiniz.

 1. Ödül kazanın

Arkanıza yaslanın, rahatlayın ve ödülleri doğrudan kendi cüzdanınıza alın. Sizlere sunduğumuz özel bonuslarla daha da fazlasını elde edin.

Crypto staking platform’a yetki verdiğinizde özel bonusların keyfini çıkarma şansınız var. Peki bu nasıl oluyor?

Diğerleri sadece paralarınızı çoğaltır. MyCointainer’da ise sadece düğümlere bile yetki verdiğiniz için özel bonuslar alırsınız. Ayrıca %50,00 ödül ücretini geri alma şansınız da bulunuyor. Buradan elde ettiğiniz bonus ödülleri doğrudan MyCointainer Cüzdanınıza çekebilirsiniz.

image2 2

Mycointainer crypto sizlere paranızın sizin yerine çalışma imkanı sunmaktadır. Kısacası pasif gelir elde etmenizi sağlar ve yorulmadan kazanç elde edebilirsiniz. MyCointainer Platformunda 100’den fazla varlık arasından seçtiğiniz bir kripto paraya başvurun. Ve kazanmanın tadını çıkarın.

Is Mycontainer legit sorusu da kullanıcıların merak ettiği konular arasında yer alıyor. Mycointainer, yasal bir platformdur ve kurallara uyarak çalışmalarını yürütür. Bunun dışında Mycontainer 70+ kişilik bir ekipten oluşuyor. Uygulamalı deneyimle hem bireyler hem de işletmeler için mükemmel bir ürün oluşturmaya devam etmeyi amaçlıyorlar. Ekip her geçen gün yenilikleri takip ederek kullanıcılarına hep daha iyiyi sunmayı amaçlıyor.

Mycointainer crypto ve Mycointainer stakingsizlere yeni bir kazancın kapılarını açıyor. Tecrübeli ekibin sizler için ürettiği ürünler sayesinde paranızın sizin için çalışmasına izin verebilir, bu anlamda rahat ederek pasif gelir elde edebilirsiniz. Ayrıca sunulan bonuslar ve çekiliş hakları da daha fazlasını elde etmenizin yolunu açacak.

Mycontainer, kendini geliştirmeye devam edecek ve sizlere zamanla daha farklı ve daha iyi ürünler sunacaktır.

Ford Türkiye

Ford Türkiye, Dijital Stüdyo uygulamasını metaverse ile entegre edecek !

BİNANCE REHBERİ

Binance’den Tekrar Kore Pazarına Girme Hazırlığı !