içinde

Mysterium Nedir? MYST Ne İşe Yarar?

Mysterium nedir? MYST ne işe yarar?

Mysterium Network’ün yerel kripto parası MYST’dir. MYST, ağ içinde problemsiz P2P mikro ödemeleri için kullanılmaktadır. Eğer VPN kullanıyorsanız, MYST Token ile ödeme yapabilirsiniz. Eğer düğüm kullanıyorsanız MYST’yi alırsınız. Mysterium hızlı, anonim ve sansüre dayanıklı işlemleri kolaylaştırmak için kendi benzersiz mikro ödeme altyapısı olan, Hermes protokolünü tasarladı. Platform kullanıcılarının MYST’ye yatırım yapmasına ve DAI stablecoin’de ödüller kazanmasına imkan tanır.

Tamamen risksiz, teminatsız bir çözüm olan MYST Delegasyon Havuzlarına güç vermektedir. Düğüm koşucuları, bir düğümü çalıştırmak için MYST’yi kullanmaktadır. Düğümler, ayrıyeten herhangi bir ön sermaye olmaksızın delegasyon havuzundan MYST kiralayabilmektedir. Bu sayede kazançlarının bir kısmını da geri ödeme olarak da kullanılabilmektedir. DeFi mekanizması, stake edenleri ödüllendirip, hisselerini havuz boyutuna ve ağ trafiğine orantılı şekilde büyütmektedir. MYST, DAI Token ile tanıtılan ve Uniswap ekibi tarafından oldukça popüler hale getirilen ERC-2612’nin eklenmesiyle bir ERC-20 simgesi olmaktadır.

Mysyterium ağı nedir?

Ağ kullanıcılara çevrimiçi anonimlik ve bilgiye eşit erişimlerini korumak için ihtiyaç duydukları araçları sağlamaktadır. MYST, ayrıyeten izinsiz ve eşler arası ağlar tarafından desteklenmektedir. Platformdaki herkes, cihazını özellikle bir düğüme dönüştürebilir. Aynı zamanda bant genişliği ya da IP adresleri gibi yedek internet kaynaklarını kripto para birimi karşılığında kiralayabilmektedir. Ağ özellikle korumalı, anonim ve Tor gibi şifreli ve üstün kullanılabilirlik, kararlılık ve hıza sahiptir.

Mysterium’un B2B hizmet olarak ağı, projenin Android, Windows, Mac ve Linux için mevcut olan Mysterium VPN dahil, kurulacak her türlü kurumsal düzeyde hizmetlere zemin hazırlamaktadır. Geliştirici ve girişimciler özel sansüre dayanıklı araçlar oluşturabilmektedir. İşletmeler ürünlerine küresel şekilde erişilebilir ve güvenli hale getirebilmektedir. Platform Web2 ve Web3 platformlarıyla uyumludur. Aynı zamanda VPN’ler, proxy hizmetleri, DeFi cüzdanları, tarayıcılar, arama motorları, veri kazıma çözümleri ve akış uygulamaları ile entegre edilebilmektedir.

Mysterium nedir? MYST nasıl satın alınır?

MYST ile işlem yapılan borsalar; MEXC , HitBTC, Uniswap (V3), PancakeSwap (V2)’dir. Coin satın almak için ise bu aşamalar izlenmektedir. Öncelikle ilk adım olarak seçtiğiniz MYST listeleyen borsanın web/mobil uygulamasına erişim sağlayın. Daha sonra borsanın hesap açma adımlarını tamamlayın. Bir diğer adım olan kimlik doğrulama ve onay sürecini tamamlayın. Diğer adım olan borsanın para yatırma adımlarını takip edin. Son adım olarak ise istediğiniz bakiye tutarınca MYST Token’i seçin ve alım emri oluşturun. Güvenilir hesaplarınızda saklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Navcoin Nedir? NAV Ne İşe Yarar?

Ronin Hackinde Çalınan Fonlar Bitcoin’e Taşınıyor! Ne Olacak?