içinde

Neabot NoMo N1 Robot Süpürge İncelemesi

neabot nomo n1 robot süpürge
neabot nomo n1 robot süpürge

ARTILARI
Mükemmel temizlik performansı
Kendiliğinden boşalan çöp kovası
Uzun pil ömrü
Hızlı bir biçimde bir ev haritası oluşturur
Programlama, alan temizleme ve sanal hareket etmeyen yerleri destek sunar
EKSİLERİ
Uygulama daha iyi organize edilebilir
Kafa karıştırıcı Amazon Alexa, Google Asistan kurulumu

NEABOT NOMO N1 AKILLI ROBOT VAKUM ÖZELLİKLERİ

Boyutlar 13,78’e 13,78’e 3,86 inç
Pil Ömrü (Test Edildi) 149 dakika
Paspas/Vakum Hibrit Numara
zamanlama Evet
Sanal Duvarlar Evet
Uzaktan kumanda Evet
Telefon Kontrolü Evet
İşte kendi kendini boşaltan robot elektrikli süpürgelerin fena yanı : Çirkinler. Genellikle, ağrılı bir başparmak gibi göze çarpan büyük, göze hoş gelmeyen bir baz istasyonuna sahiptirler. Daha cazibeli bir seçenek için 599 $ Neabot NoMo N1’i düşünün. Şık beyaz-gümüş tasarımının ötesinde, NoMo N1, hem sert zeminlerden hem de halılardan toz ve kalıntıları etkin bir biçimde çıkarmak için güçlü emiş gücü ile dikkat cazibeli temizlik performansı sunar. Nadiren takılır, rakiplerinin çoğundan daha iyi pil ömrüne sahiptir ve normal olarak kendi çöp kutusunu bir torbaya boşaltarak toza maruz kalmanızı mühim seviyede sınırlar. Uygulaması harika değil, sadece aynı fiyata kendi kendini boşaltan iRobot Roomba i3+ ‘dan daha zeki özellikler sunuyor. Bununla birlikte, 599 dolarlık Shark IQ Robot Kendiliğinden Boşaltan XL R101AE üstün parlak zeka kabiliyetleri ve benzersiz kendi kendini temizleyen fırçasıyla Editörün Seçimi kazananı olmaya devam ediyor.

Neabot NoMo N1 Akıllı Robot Vakum Geniş Özellikler, Rekabetçi Fiyatlı


599 dolardan (genellikle 500 doların altında bir fiyata satılıyor olsa da), Kickstarter tarafınca finanse edilen Neabot NoMo N1, otomatik kutu boşaltma ve akıllı haritalama yeteneklerine sahip bir robot vakum için rekabetçi bir halde fiyatlandırılır. IRobot Roomba i3+ aynı fiyata sahiptir ve kendi çöp kutusunu da boşaltabilir, ancak hedeflenen alan temizliğini veya sanal hareket etmeyen bölgeleri desteklemez.

2018 yılında kurulan Neabot, bu süpürgenin aynı anda hem süpürüp aynı zamanda paspas yapmasını sağlayan ataşmanlı bir versiyonunu da satıyor . NoMo N1 Plus olarak adlandırılan bu sürüm, ilginç bir biçimde 599 $ ‘dan aynı fiyattadır (tekrar de standart N1’den biraz daha fazla satışta olma eğilimindedir).
N1’in beyaz ve gümüş rengi tasarımı, onu test ettiğim en iyi görünen kendi kendine boşalabilen robot elektrikli süpürge haline getiriyor. Vakumun kendisi 13,78 x 13,78 x 3,86 inç (LWH) ölçer ve 20,6 pound ağırlığındayken, taban 13,5 inç yüksekliğindedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

iRobot Roomba i3+

iRobot Roomba i3+ robot süpürge İnceleme

iRobot Roomba i3+

2022 İçin En İyi Kendi Kendini Boşaltan Robot Süpürgeler !