içinde

Near Kurumsal Yatırımcıları için FireBlocks ile Anlaştı Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Near Foundation, kurumsal yatırımcıları içi Fireblocks ile iştirak kurduğunu duyurdu. Fireblocks’un NEAR ile yaptığı bu yeni entegrasyon, kurumsal kullanıcıların artık NEAR Protocol’ün Sharded Proof of Stake Blockchain ağına inançlı bir halde erişmelerini sağlayacak.

FireBlocks, Near’ın Kurumsal Yatırımcıları için Saklama Hizmeti Sunacak

FireBlocks bilhassa merkezi borsalar saklama ve transfer hizmetleri sunan varlık saklama hizmeti şirketi olarak karşımıza çıkıyor. Bünyesinde birçok borsayı barındıran proje, son olarak Near‘ile yaptığı mutabakat ile bir müşteri daha edindi. Proje 1.300’den fazla banka, hedge fonu ve finans kurumu tarafından kullanılıyor ve bugüne kadar yaklaşık olarak 3 trilyon doların üzerinde inançlı transfer gerçekleştirdiği verilen bilgiler ortasında.

Near’ın resmi blog sayfasında yer alan bilgilere baktığımızda ise Near entegrasyonunun kurumsal kullanıcılara odaklandığını görüyoruz.

Konu hakkında konuşan FireBlocks CEO’su Michael Shaulov şu sözlere yer verdi:

“Büyük Blockchain ekosistemlerinde, DeFi’a erişme konusundaki kurumsal iştah giderek artıyor. Fireblocks’un NEAR ile yaptığı yeni entegrasyon, kurumsal müşterilerin, DeFi ve Web3 uygulamalarda dayanak olmamıza imkan sağlayacak. Kripto eserleri oluşturmak ve bunlara erişmek için en inançlı platform olarak yol göstermeye devam etmeyi umuyoruz”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Dubai Polisi 2. Baskı NFT’leri Piyasaya Sürüyor Webilginç Kripto Para Haber

Chobe Europa’nın Bitcoin ETP’si ETC Group’t Listeleniyor Webilginç Kripto Para Haber