içinde

Next Earth’nın Metaverse Toprak Sahipleri İçin Ön Satışı 22 Ocak’ta Başlıyor

Metaverse’i çevreleyen coşku ve onu destekleyen teknoloji hızlanmaya devam ediyor. Spekülatörler, meraklılar ve markalar, sanal hayattaki varlıklarını sağlamlaştırmayı hedefliyor. The Sandbox, Decentraland ve ötekiler gibi önemli projeler, güçlü arsa satışları kaydetmeye devam ediyor.

Fiyatlar, son aylarda, en önce Meta’nın (eski Facebook’un) Metaverse itişini duyurması sebebiyle %500 kadar arttı.

Next Earth ile Tanışın – Metaverse’yi Geleceğe Getiren Proje
Next Earth , sahneyi bozmaya çalışan bir sonraki kara tabanlı Metaverse projesidir. Yeni bir sanal dünya yaratmak yerine, Dünya’nın yüzeyini yüz binlerce arsaya ev sahipliği yapıyor. Bugüne kadar, 350.000’den fazla arsa satıldı ve her bir arazi sahibi ekonomide aktif bir katılımcı halini aldı. Ayrıca, sanal bir arazi sahibi bir iş yürütebilir, Next Earth DAO’ya (Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon) katılabilir ve Next Earth Metaverse çalışmalarından gelir elde edebilir.

Yaklaşan Token Satışı ve Gelecek Planları
Next Earth, Metaverse çözümünü oluşturmak için fazlaca yönlü bir yaklaşıma haizdir. Gündemin ilk konusu, yerel Next Earth Launchpad’de 22 Ocak token ön satışı. 100 $ yada daha çok araziye sahip olan herhangi bir kullanıcı tarafınca erişilebilir ve 27’sine kadar mevcut olacaktır. NXTT olarak adlandırılan token, ödüller kazanmak ve öteki bonusların kilidini açmak için stake edilebilir. Arazi sahiplerinin satın alma fiyatlarını belirlemek için hususi bir Katmanı vardır ve her Katmanın satın almak için evvelinde belirlenmiş bir NXTT miktarı vardır. Katmanlar, arazi satın alma tarihi ve satın alma maliyetine bakılırsa belirlenir. Ek olarak, tüm katılımcılar ve yatırımcılar için adaleti sağlamak için her Katmanın değişik bir hak kazanma kuralı vardır.

NXTT’nin piyasaya sürülmesinin arkasından, DAO kullanıcılarının ağırlık vermesi için NEIP olarak adlandırılan birden fazla teklif olacak. Bu teklifler, projenin geleceğini belirleyen NXTT sahipleri ile bir başlangıç ​​yol haritası işlevi görür. Sonunda Next Earth, kar amacı gütmeyen bir organizasyon yapısı altında tamamen DAO tarafından test edilen kendi kendini idame ettiren bir platforma geçiş meydana getirecek. Platform ücretleri, otomatik olarak çevresel hayır kurumlarına tahsis edilen %10’u da dahil olmak suretiyle birden fazla cüzdan arasında dağıtılacak ve Next Earth, kuruluşundan bu yana hayır kurumlarına 800.000 doların üstünde bağışta bulundu.
Ekip ayrıca, lansmanından bu yana birkaç önemli dönüm noktasına da dikkat çekiyor. Twitter ve Discord genelinde güçlü bir biçimde büyüyen camia, şu anda 30.000’den fazla kullanıcının sahip olduğu arazilere olan ilgiyi doğrulamaktadır. Ek olarak, projenin Ağustos ayından bu yana 8 milyon doların üstünde geliri var ve kullanıcılar arazi NFT satışlarından 750.000 dolar komisyon aldı. Son olarak, Metaverse ekonomisini besleyen sanatçılar 1000’den fazla kara sanatı yarattı ve bu da Land Art Collectables benzer biçimde camia odaklı hayran siteleriyle sonuçlandı .

Metaverse’deki kara tabanlı NFT’lere yönelik küresel istek artmaya devam ederken, MET New York, Colosseum, stadyumlar ve öteki mühim yerler gibi yerler, arazi sahiplerinin bu tarz şeyleri iyi bir şekilde kullanmaları ve oldukça gerçek avantajlardan yararlanmaları için benzeri olmayan bir fırsat sunuyor. Metaverse’deki bu konumlardan ve fırsatlarından en iyi şekilde yararlanmak, bireysel kullanıcılara ve sanal dünyada ne kadar hırslı olmak istediklerine bağlıdır. Tek sınır kişinin hayal gücüdür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Sonraki Earth Metaverse IDO, 22 Ocak’ta Yerel Launchpad’de Canlı Yayına Başlıyor İşte Ayrıntılar

Opera’nın yeni Web3 girişimiyle tanışın: Kripto Tarayıcı Projesi artık Windows, Mac ve Android için genel beta sürümünde mevcut