içinde

NFT Darphanesi, Sarhoş Maymun Üyeler Kulübü Tanıtımda !

Dubai, 25 Nisan 2022 (GLOBE NEWSWIRE) — Sarhoş Maymun Üyeleri Kulübü, 2025 yılına kadar değeri 773 milyon dolardan fazla olması beklenen kapıcı sektörünü bozmayı amaçlayan bir NFT projesi. 0,1’de 1.000 NFT’lik özel tur ile ETH, tüm koleksiyon 20 dakikadan kısa bir sürede basıldı, bu da projenin alaka düzeyi ve faydası hakkında çok şey anlatıyor.

Drunken Monkey’in modeli, alıcılara, çoğu konsiyerj şirketinin yılda 25.000 USD’ye kadar ücretlendirebileceği VIP’ye hususi bir yaşam tarzına ulaşma şansı verir !
NFT’nin destek programı, sahiplerine NFT’lerini tuttukları sürece hususi bir hizmete ömür boyu erişim sağlar. Bu proje hemen hemen emekleme aşamasında olsa da, yalnızca iki hafta ilkin hususi lansmanından bu yana %3.000’lik bir artış olan platin üyelik için 3 ETH kadar yüksek pazar satış sonrası ticaretiyle büyümesini baskılamadı.

Şu anda Altın üyelik NFT’leri, lansman fiyatının 4 katı olan 0,4 ETH taban fiyatından satın alınabilir. Ön Satış ve Halka Açık turların yakında gelmesiyle, bu heyecan verici projenin nereye gidebileceğine dair bir tavan yok benzer biçimde görünüyor.

Drunken Monkey’in sunmuş olduğu avantajlar içinde, sahiplerinin dünyanın en lüks gece kulüplerinden, restoranlardan, barlardan ve üye kulüplerinden kimilerine erişmelerini sağlamak, ayrıca toplam yemek ve içecek faturalarında %20-50 tenzilat şeklinde ayrıcalıklar alabilmeleri yer ediniyor. Yiyecek yerken seçilen ortaklar.

Drunken Monkey, bu sektöre öncü bir yaklaşımla yılın bu çeyreğinde IOS ve Android uygulamalarını piyasaya sürecek. Kullanıcılar, NFT’lerinin, kullanıcılara kapsamlı emniyet sunacak olan uygulamaya erişim sağlayacağını göreceklerdir, zira bu, herhangi bir hesap hack’ini azaltmasa bile önemli seviyede azaltır.

Bu süreç, kullananların, platforma giriş yapmak için NFT’leri uygulamaya koyan cüzdanlarını bağlamalarına izin verecek.

Darphane için kullanılabilen farklı üyelik seviyeleri sunan üç koleksiyon vardır:

Altın VIP : Bu koleksiyon 8.000 NFT içerir

Diamond Monkeys : Bu koleksiyon 1.500 NFT ihtiva eder

Platinum : Sınırlı sayıda ancak 495 NFT ile en hususi koleksiyon

Her koleksiyon kendi inanılmaz faydaları ile beraber gelir. Ek olarak, Diamond ve Platinum NFT’ler, dünya çapındaki elit partilere ve kripto buluşmalarına öncelikli erişim ile daha da fazla yarar sağlar.

Sarhoş Maymun NFT Hakkında

Drunken Monkey NFT projesi, sahiplerine lüks ve özel ürün ve hizmetlere erişim sağlayacak bir NFT koleksiyonu sunarak konsiyerj sektörünü düzene sokmayı amaçlıyor. Dubai, Miami, Londra, Las Vegas ve diğer lüks şehirlerdeki ortaklıkları yardımıyla, NFT sahipleri yatçılık, hususi jet rezervasyonları, gece yaşamı rezervasyonları ve yalnızca davetli özel etkinliklere kadar değişen bir konsiyerj hizmetine 7/24 erişebilirler.

IOS ve Android akıllı telefonlarda kullanılabilecek kullanışlı bir tatbik. Farklı NFT katmanları, kullanıcıların katmanlı düzeylerine gore farklı hizmetlere ve tenzilat düzeylerine erişmesine olanak tanır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Kripto para karıştırıcı ne demek coin karıştırıcı ne işe yarar ? Kripto mikser ?

Ethereum birleştirmesi nedir ?