içinde

NFT NASIL ÜRETİLİR? NFT nedir? NFT Nasıl Alınır ?

Dijital dünyada yenilikler bitmiyor. Son zamanlarda büyük ilgi kabul eden NFT nelerdir? Videolar, sanat içerikleri, fotoğraflar ve daha birçok şey NFT olarak satışa çıkmakta. Peki, NFT nelerdir, iyi mi alınır?

NFT NEDİR?

NFT şu demek oluyor ki Non Fungible Token olarak adlandırılan bu teknoloji büyük çoğunlukla dijital eserleri kripto zincirinde alınabilen yahut satılabilen ürünlere dönüştürüyor ve büyük kitlelere ulaştırmayı sağlıyor. NFT dijital bir şeyin kendine has olmasını sağlıyor. Yani bölünemeyen ve kendine özgü olan bir sembol bir sertifika benzer biçimde de düşünülebilir.

NFT ile satılan mamüller aynı zamanda türünün tek örneği oluyor ve doğrulabilir varlıklara dönüştüğü için oldukça yüksek fiyatlara alıcı bulunuyor.

NFT NASIL ÜRETİLİR?

NFT’ler, Ethereum adlı bir blok zinciri geliştiricileri tarafından hazırlanmış ve ERC-727Ctoken standartlarına bakılırsa üretilmektedir. Kullanıcılarının blok zincirinin teknik dünyasında kaybolmaması için işlemlerin rahatlıkla gerçekleştirilmesine olanak sağlayan plaformlar bulunmaktadır. NFT üretimi için gereksinimduyulan tek şey dijital kripto para cüzdanıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Robot Vacuum Mop Yenileme Seti

Xiaomi Mijia 1c Robot Vacuum Mop ROBOT SÜPÜRGE YEDEK PARÇA

multiscan

Multiecuscan v3 0 Kurulum Kullanım