içinde

Nomad ve Slope’a Yatırım Yapan Circle’ın Meseleleri Artıyor Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Stablecoin ihraççısı Circle’ın risk sermayesi kolu, yakın vakitte akına uğrayan Nomad ve Slope’a yatırım yapan şirketler ortasında yer alıyordu.

Bu hafta, zincirler ortası bir köprü olan Nomad’a 200 milyon dolara mal olan bir hücum düzenlendi. Tıpkı formda Slope cüzdanlarından da 6 milyon dolar çekildi. USDC stablecoin’inin ihraççısı Circle, bu iki projeye de yakın vakitte yatırım yapmıştı.

Halka açılmayı planlayan Circle, yatırımlarını da artırıyor. Şirket, TetherUSD faciasından sonra daha fazla düzenleyici kontrolüne maruz kalmış durumda. Nomad ve Slope’a yapılan hücumlar, Circle’ın sıkıntılarının artmasına neden olabilir.

Erken devir blokzinciri projelerine ve şirketlerine yatırım yapmasıyla da bilinen Circle, Şubat ayında Slope Finance’ın A serisi finansman tipinde 8 milyon dolarlık fon sağlarken, Nisan ayında da Nomad için 22.4 milyon dolarlık başlangıç tipinde yer aldı.

Nomad istismarıyla ilgili bir soruya karşılık veren Circle sözcüsü, gelişmeleri takip ettiklerini lisana getirdi. Sözcü, Slope ile ilgili gelen soruya da tıpkı karşılığı verdi.

Circle sözcüsüne nazaran şirketin Nomad ve Slope ile olan bağı, şirkete rastgele bir mali ziyan vermiş değil. Fakat şirketin ilişki olması bile, marka bedeline berbat bir tesir yapmasına neden oluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Tecrübeli Trader, XRP’nin Potansiyel Bir Rallinin Eşiğinde Olabileceğini Söyledi Webilginç Kripto Para Haber

Instagram NFT Duyurusu Flow Fiyatına Yaradı Webilginç Kripto Para Haber