içinde

OKX, Dubai’de Süreksiz Kripto Lisansı Aldı Webilginç Kripto Para Haber


Webilginç Kripto Para Haber

Kripto piyasasının gelişmesi ile beraber kripto para borsaları da faaliyetlerini genişletmek için çalışmalar gerçekleştiriyor. Son olarak Kripto para borsası OKX‘e Dubai’de geçici bir sanal varlıklar (VA) lisansı verildi.

OKX, Dubai’de Geçici Lisans ile Faaliyetlerini Genişletecek

Kripto para borsası OKX, Dubai’de geçici bir sanal varlık lisansı aldı ve şehirde dünyanın dört bir yanından kripto para birimi şirketlerini çekmeye çalışan bölgesel bir merkez kurmayı planlıyor.

Dubai Sanal Varlıklar Düzenleme Kurumu (VARA) tarafından verilen, OKX’in Dubai’ye yönelik geçici lisansı, belirli değişim ürünlerini ve hizmetlerini önceden nitelikli yatırımcılara ve finansal hizmet sağlayıcılarına genişletmesine olanak tanıyor. Bunun yanında OKX, hem Dubai’de hem de küresel olarak sürekli genişleyen sanal varlık ekosisteminin geliştirilmesine katkıda bulunmak için Dubai’de bölgesel bir merkez kuracak.

OK Group Küresel Devlet İlişkileri Sorumlusu Tim Byun, konu ile ilgili olarak şunları söyledi:

Dubai, sanal varlıklar sektörünün düzenlenmesi söz konusu olduğunda bir öncü ve hızla endüstri için en iyi küresel merkezlerden biri haline geliyor. OKX olarak, Dubai’nin Sanal Varlıklar Düzenleme Kurumu’nun oluşturduğu ve BAE’nin geleceğin küresel ekonomisini besleyen liderliğini yansıtan sağlam uyumluluk çerçevesine katılmaktan heyecan duyuyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Hyosung America, 175.000 ATM’sine Kripto Satın Alma Hizmeti Ekliyor Webilginç Kripto Para Haber

New York Yankees, Bitcoin Yatırım Şirketi ile Paydaşlık Kurdu Webilginç Kripto Para Haber