içinde

Ön Satışta Olan Coinler – 2022 (Sponsorlu) Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Tamadoge ve Battle Infinity başta olmak üzere listemizde yer alan kripto para üniteleri, şimdiki olarak ön satışta olan en kaliteli kripto para üniteleridir. Birçok kişinin yakından ilgilenmeye başladığı kripto para üniteleri, yatırımcılarına en yüksek kâr oranını ön satışlarda verir.

Bunun ana nedeni, ön satışlarda kripto para üniteleri epey uygun fiyatlardan satın almanın mümkün olmasından kaynaklanıyor. Durum bu türlü olunca ön satışta olan coinler de ayrıyeten ehemmiyet kazanıyor. Her ay yeni birçok kripto para ünitesi piyasaya sürülüyor ve bunların büyük çoğunluğu yatırım yapmak için uygun değil. Paranızın boşa gitmemesi için dikkat etmeniz gereken birkaç kriter var. Belirteceğimiz en değerli kriter, projelerin bir ekosistem oluşturma gayretinin olup olmadığını incelemek. Gelin, ön satışta olan ve 2022’de yatırım yapılabilecek coinler listesine yakından bakalım.

2022’de Yatırım Yapılabilecek 5 Kripto

2022 yılında 6 farklı projenin ön satışı ön plana çıkıyor:

 1. Tamadoge (TAMA): Tanınan Göğüs Token Ön Satışı
 2. Battle Infinity (IBAT): 2022 Yılının Dikkat Çeken Ön Satış Projesi
 3. Avoteo (AVO) – Potansiyeli Yüksek Ön Satış Coini
 4. Crimecoin (CRM) – Erişilebilirlik için En Düzgün 2022 Kripto Ön Satış
 5. EstateX (ESX): Yenilikçi Gayrimenkul Kripto Projesi

Bu listedeki öne çıkan tanınan kripto para ünitelerinin projelerinde karşımıza nelerle çıkacağına göz atalım.

1. Tamadoge (TAMA) – Tanınan Göğüs Token Ön Satışı

Öne çıkan kripto para üniteleri ortasında yer alan Tamadoge (TAMA), son vakitlerde tanınan olan göğüs coin furyasının bir üyesidir. Köpek temalı bu kripto para ünitesinin, tıpkı vakitte Tamaverse isminde bir metaverse cihanına de sahip.

Kullanıcıların sanal cihanda evcil hayvana sahip olabilmelerine imkân tanıyan Tamadoge, Oyna-Kazan (P2E) özelliğiyle ön plana çıkıyor. Ayrıyeten, rug pull dolandırıcılığının önüne geçilmesi hedefiyle Coinsniper’in projenin KYC doğrulamasını yaptığını da söylemek lazım.

Evcil hayvanınızı büyütüp, geliştirip ve yönetebildiğiniz Tamadoge dünyasında, aslında temel emeliniz Dogepoints toplayarak sıralamada 1.sıraya yükselmek. Temmuz 2022’de piyasaya sürülen oyunda, kullanıcılar her ay sonlarında en fazla puana sahip olanlar Dogepool’dan karlarını ‘toplayabilir’.

>>> Tamadoge Satın Al<<<

Tamadoge (TAMA) Ön Satışı

Tamadoge’un (TAMA) 4 Ağustos 2022 itibariyle ön satışı başladı ve 31 Ağustos 2022 tarihinde sona erecek. Halka açılacak olan satış tarihleri ise 1 Eylül ve 30 Eylül 2022 ortasında olacak.

Satış öncesi 1.000.000.000 TAMA token arzı bulunurken, toplam token arzı 2.000.000.000 olarak sonlandırılmıştır. Deflasyonist yapıda olması sebebiyle mevcut toplam arz düzeyi her geçen yıl giderek düşürülecek ve TAMA tokeninin bedelinin yükseltilmesi amaçlanacak.

Token dağılımını net bir halde incelemek isterseniz, şu formdadır:

 • Ön Satış için- %50
 • 10 Yıl Kilitli Kalacak Miktar- %30
 • Borsalarda Satışa Sunulacak Miktar- %20

Tamadoge, 2022 yılının son çeyreğinde NFT koleksiyonu Tamadoge NFT Petstore’u piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bununla birlikte birinci CEX listemeleri ve Tamadoge savaş skor tablosunun devreye alınması da yıl sonunda tamamlanacak.

Tamadoge (TAMA) Nasıl Alınır?

Ön satışta olan coinler listesindekiTamadoge’u (TAMA) satın almak için kolay birkaç adımı atmanız kâfi. Ön satıştan tamadoge satın almak isteyen yatırımcıların öncellikle tarayıcısında yüklü bir MetaMask cüzdanı olması gerekiyor. Ayrıyeten, WalletConnect tarafından desteklenen cüzdanlardan rastgele birisi de Tamadoge satın almak için kâfi olacaktır. Dilediğiniz tanınan cüzdan uygulamalarından birisini kullanabilirsiniz.

İkinci basamak cüzdanınızı bağlamanız. Taşınabilir cüzdan uygulamaları için “Cüzdan Bağlantısı” seçilen satın alma evresinde karşınıza 3 farklı seçenek çıkıyor:

 • Kartla ETH Almak,
 • ETH ile TAMA Almak,
 • USDT ile TAMA Almak,

Alış yolunuzu seçtikten sonra ön satışın tamamlanması için gerekli adımları atmanız kâfi. Akabinde, kullanıcılar akıllı mukavelelerini Solid Proof’un denetlediği TAMA projesinin tokenlerini talep edebiliyor.

Not: TAMA tokenleriniz ön satış sona erince cüzdan hesabınıza aktarılacak. Akabinde belirlenen kripto borsası üzerinden satışa sunulacak.

Ön satıştan Tamadoge satın alın: https://buy.tamadoge.io/

2. Battle Infinity – 2022 Yılının Dikkat Çeken Ön Satış Projesi

Kripto piyasasının geneline baktığımızda, NFT ve metaverse dünyasında çok fazla proje ve iş birliği gerçekleştiğini görüyoruz. Bu yüzden, bu alandaki ön satışta olan coinler de hayli fazla. Bu iştiraklerin beğenilmesi, dijitale alışma sürecinin tamamlanması üzere süreçler NFT ve metaverse için fazlaca seveni beraberinde getirdi.

Bu projeler ortasında 2022 yılının en dikkat çeken ön satışlarından birini yapan Battle Infinity oldu. Battle Infinity, Oyna Kazan (P2E) ve metaverse ile bir ortaya gelen proje olmasıyla dikkatleri üzerine topluyor.

Global çapta büyüme gayesiyle yola çıkan Battle Infinity, Battle Arena isimli metaverse aracılığıyla platform kullanıcılarının birbiriyle irtibat kurmasına imkân sağlıyor.

Ayrıca NFT Tabanlı fantezi spor oyununda kullanıcılar, Premier League ile metaverse’de kendi stratejik ekibini oluşturabilecek ve dünyanın her yerindeki oyuncular ile çaba edebilecekler.

IBAT’lar Ön Satışta Bitti

Battle Infinity Token (IBAT), projenin mahallî tokeni olarak karşımıza çıkıyor. Ön satışta olan coinler ortasında yer verdiğimiz IBAT, yatırımcılar tarafından yüksek ilgi gördü.

Platformu kullanan oyunculara çeşitli alanlardan ilerleyerek IBAT ödül kazanabilecek. Mükafata uzanan alanlar ortasında; NFT ticareti, kripto staking süreci, fantezi spor ligi turnuvaları ve daha birçok farklı yol bulunuyor. 10 milyar arzla sonlandırılan BEP-20 tokeni IBAT, Battle Infinity’nin metaverse’ünde hem stake hem de ödeme süreçleri için kullanılabiliyor.

Battle Infitiniy’nin web sitesindeki açıklaması ise şu biçimde:

“Battle Infinity’de oyuncular yalnızca oynamak ve savaşmakla kalmaz, tıpkı vakitte metaverse’in sürükleyici dünyasının keyfini çıkarabilir ve deneyimleyebilirler.”

11 Temmuz 2022’de ön satışa çıkan IBAT, ağır ilgi üzerine kısa bir müddet içerisinde tükendi. Planlanandan evvel tamamlanan ön satışta birçok kullanıcı, 1 BNB karşılığında 166.666,66 IBAT satın aldı. Ön satış tamamlanmasının akabinde 5,22 milyon dolar kıymetinde 16530,67 BNB toplandı.

Ön satışın bitmesi sizi üzmesin zira, piyasaya sürüldüğü vakit ki fiyatı da hayli uygun olacak. Sunduğu tahliller bakımından gelecekte birinci 100 kripto para ünitesi ortasına elbet gireceğini düşünüyoruz.

Herkese açık bir formda piyasaya sürüldüğü vakit satın almak için resmi internet sayfasını takip edebilirsiniz: https://battleinfinity.io/

Listedeki öne çıkan ön satıştaki kripto para ünitelerini incelemeye devam edelim.

3. Avoteo (AVO) – Potansiyeli Yüksek Ön Satış Coini

Ortaya çıkmasından bu yana destekçi sayısı giderek artan Avoteo, ön satıştan satın alabileceğiniz bir öbür kripto para ünitesidir. Avoteo, dünya çapındaki yeni başlayanlar için sermaye artırma sürecini kolaylaştırmayı amaçlayan blok zinciri tabanlı bir kitle fonlaması platformudur.

AVO sahipleri, platformdaki heyecan verici projelere oy verebilir ve yararlı bir kar paylaşımı özelliği aracılığıyla pasif gelir elde edebilir. Ayrıyeten, Avoteo (ve AVO tokeni) fizikî dünya ile köprü kurmak üzere tasarlanmıştır; bu, projelere yatırım yapan platform kullanıcılarının idare oylamasına katılabilecekleri ve hatta desteklenen işletmelerde AVO kullanarak mal ve hizmetler için ödeme yapabilecekleri manasına gelir.

Güvenlikle ilgili olarak, Avoteo zati Certik tarafından denetlenmiştir ve Coinzilla ve Blockchain Army üzere çok sayıda önde gelen kripto firması tarafından desteklenmektedir. Proje şu anda ön satışının 3. Kademesindedir ve yatırımcılar projenin web sitesi aracılığıyla AVO tokenini satın alabilirler.

4. Crimecoin (CRM) – Erişilebilirlik için En Güzel 2022 Kripto Ön Satış

Crimecoin, yatırımcıları ABD’deki kabahat işverenlerinin tarihi konusunda eğitmeyi amaçlayan kripto projesidir. Bu ‘suç baronları’ ortasında John Gotti ve Al Capone üzere mafya figürleri ile Pablo Escobar üzere kartel başkanları de yer alıyor.

Crimecoin, CoinSniper tarafından halihazırda KYC sertifikalıdır ve projeye bir dereceye kadar güvenilirlik katmaktadır. Projenin web sitesi, bunun toplam 1 milyar $ CRM token arzı ile bir ‘meme parası’ olduğunu inkâr etmiyor. Crimecoin, tahsis edilen ön satış ölçüsünün %37’sinden fazlasının süratli bir formda satıldığı için gelecekte potansiyeli yüksek bir kripto para ünitesi olduğunu düşünüyoruz.

5. EstateX: Gayrimenkul ile ilgili Kripto Ön Satışı

Gayrimenkul odaklı yapısıyla kripto ve gayrimenkulu bir ortaya getirmeyi hedefleyen EstateX, bu yılın öne çıkan ön satıştaki kripto para üniteleri ortasında yer alıyor. Gayrimenkul yatırımını erişilebilir hale getirmek isteyen EstateX’in süreç fiyatı ve yatırım hali kullanıcıyı kendine çeken özellikleri ortasında. Kullanıcılar kolay bir biçimde sisteme erişerek 100 dolar ile yatırım yapabiliyor ve gayrimenkulun bir kısmını satın alabiliyor. Bu durumda gayrimenkulu kiralayan ve satmak isteyen yatırımcılar pasif bir gelir elde edebiliyor.

Dış dünyadaki gayrimenkul hizmetlerini içeri aktaran EstateX projesinin mahallî tokeni ESX olarak isimlendiriliyor. Yüzde 10’u ön satış için ayarlanan ESX’in toplam arzının 12,6 milyar dolar ile sonlandırıldığını belirtelim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Shiba Eternity Oyunu Vietnam’da Hit Oldu Webilginç Kripto Para Haber

Greenidge Generation Payları Düşüyor Webilginç Kripto Para Haber