içinde

Ontario Menkul Değerler Komisyonu’ndan İkaz Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Ontario Menkul Değerler Komisyonu (OSC), Kucoin de dahil olmak üzere kayıtlı olmayan kripto platform kullanıcılarına yönelik öteki bir tüketici uyarısı yayınladı.

Ontario Menkul Değerler Komitesi (OSC), bir dizi kripto firmasını Kanada eyaletinde mutabakat yapmak için kayıtlı olmadıkları için çağıran öbür bir tüketici uyarısı yayınladı.

Ontario Menkul Değerler Komitesi KuCoin’e Karşı Uyardı

OSC, bu ayın başlarında Kucoin‘i kayıtsız bir varlık olarak da isimlendiren emsal bir ikaz yayınladı. Yeni ikaz, birden fazla kripto işletmesi olan 13 firmayı Ontario’daki menkul değerlerde süreç yapmak yahut danışmanlık yapmak üzere kayıtlı olmayan şirketler olarak tanımlıyor. Listedeki firmalardan biri Kucoin’in yan firmasının olması kullanıcıların dikkatinden kaçmadı.

Kucoin davası, düzenleyicilerin, alım satım yapılan varlıkların menkul değer olup olmadığına bakılmaksızın, saklama borsalarını menkul değerler borsası olarak ele alma konusundaki 2021 kararının akabinde daha geniş bir kripto baskısının modülü olarak geldi. O vakitten beri OSC, kayıt dışı platformların peşine düşmüştü.

Kucoin fırtınayı atlatırken, Kucoin CEO’su Johnny Lyu, şirketin para çekme süreçlerini durdurabileceğini öne süren söylentilerini defetmeye çalıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Heather Morgan, 6 Aylık Toplumsal Medya Sessizliğini Bozdu Webilginç Kripto Para Haber

Altın ve Dolarda Son Durum Ne? 24 Ağustos 2022 Webilginç Kripto Para Haber