içinde

OpenSea, NFT Platformu Fair’i Fon Çeşidinde Destekledi Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

NFT pazaryeri OpenSea, 4.5 milyon dolarlık fon toplama tipinde NFT minting platformu Fair.xyz’yi destekledi. Risk sermayesi şirketi Eden Block tipi yönetirken, OpenSea, NFX ve First Minute Capital de çeşide katıldı.

OpenSea 4.5 milyon dolarlık fon cinsinde dayanağını gösterirken, öteki yatırımcılar ortasında NFX ve First Minute Capital de bulunuyordu. Firma, Ukrayna’ya savaş periyodunda kendi NFT koleksiyonunu çıkarıp para toplayabilmesi için dayanak olmuş ve 33 milyon dolar toplamasında yardımcı olmuştu.

Fair Kurucusuna Nazaran NFT Mint Tertibi Bozuldu!

Platformun kurucuları tıpkı vakitte eski Meta ve Goldman Sachs mühendisleri olan Isaac Kamlisch, Isaac Bentata Chocron ve Nathan Cohen’e nazaran NFT mintleme nizamı bozulmuş durumda. NFT geliştiricilerinin bilgi eksikliği, yüksek gaz fiyatları ve süreç başarısızlıkları kendi NFT’lerini oluşturmaktan alıkoyuyor.

Bentata Chocron bir röportajda, bir ya da iki kesimlik koleksiyon oluşturmak için çok fazla kodsuz tahliller var dedi ve ekledi:

Diyelim ki büyük ölçekte bir şey yapmak istiyorsunuz. Bu 10 bin kesimlik bir koleksiyon olsun. Buna ilişkin bir akıllı kontrat yazmalı, web sitesi oluşturmalı ve NFT’yi buna büsbütün entegre etmeniz gerekiyor. Sanatınızı oluşturup bunu merkezileştirmelisiniz. Bu da epeyce detaylı bir süreç ve deneyimli bir takım tarafından bile haftalarca sürebilecek bir iş.

Fair ile Dakikalar İçinde NFT Koleksiyonu Oluşturabileceksiniz

Kuruculara nazaran NFT mint platformu Fair’in tahliliyle bir arada içerik oluşturucular NFT koleksyonunu dakikalar içinde başlatabilecekler. Akıllı sıra teknolojisi bunu sağlamak dışında ödenen gaz fiyatlarında ve başarısız süreçlerde de düşüş hedefliyor. Fair Takımı, bu hizmetler ile oluşturulacak NFT’lerden birinci satış etabından yüzde 6’lık bir kurul ile para kazanmayı hedefliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Çin’in Kripto Para Yaptırımları Sürüyor Webilginç Kripto Para Haber

Crypto.com Güney Kore Pazarına Giriyor Webilginç Kripto Para Haber