içinde

Peter Brandt, Bitcoin (BTC) Potansiyeliyle İlgili Tahlil Paylaştı Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Deneyimli trader Peter Brandt, yaptığı bir paylaşımda Bitcoin’in Temmuz’dan bu yana oluşturduğu model maksadına ulaştığını belirtti.

Konsolidasyon periyodu sona ererken, piyasa süreç hacminde ve oynaklığında süratli bir artış görülüyor. Ağustos ayının başlarında sahip olduğu en büyük konumlardan birinin Bitcoin olduğunu belirten Peter Brandt de Bitcoin ile ilgili tahlil paylaşımı yaptı.

Peter Brandt: Bitcoin Kama Modelini Yakaladı

Peter Brandt, Twitter üzerinden paylaşım yaparak Bitcoin’in Temmuz ayından itibaren oluşturmaya başladığı kama modelini yakaladığını söyledi.

Temmuz ayında, yüzde 25’lik büyük bir düşüş yaşayan Bitcoin, çoklukla bir bekleme mühleti modeli olarak hareket eden yükselen kama modeli oluşturdu.

Bitcoin’in amacına ulaştığını belirten Brandt, tahlil paylaştığı tweetinde; fiyat performansının piyasada çok derecede yükselişe geçeceği manasına gelmediğini ve BTC’nin daha da düşmeyeceği manasına gelmediğini de söyledi.

Son aylarda bedelinin yarısından fazlasını kaybetmesine karşın Bitcoin’in hala en büyük durumlarından biri olduğu söyleyen tradere nazaran, kama modeli maksadına ulaşıldı. Bu da Bitcoin’in son birkaç haftadır piyasada bulunan formasyona bakmadan hareket ettiği manasına geliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Japon Belediye Lideri Ripple Merkezini Ziyaret Etti Webilginç Kripto Para Haber

Ethereum (ETH) Fiyatı Haftalık Performansta Düşüş Gösteriyor Webilginç Kripto Para Haber