içinde

Peter Schiff, Bitcoin’deki Düşüşü İddia Ettiğini Söyledi Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Ünlü Bitcoin karşıtı Peter Schiff, Bitcoin’deki (BTC) düşüş senaryosunu kestirim ettiğini Twitter’da yazdı.

Euro Pacific Capital ve SchiffGold’un kurucusu ve tanınan Bitcoin karşıtlarından Peter Schiff , yakın tarihli bir tweet’te, 14 Ağustos’ta yayınlanan gönderisine atıfta bulunarak Bitcoin (BTC) hakkındaki bu düşüş iddiasının tam beklediği üzere olmasa da gerçekleştiğini söyledi.

Peter Schiff: İhtarıma Kulak Verip Bitcoin Satmalıydılar

Peter Schiff, önde gelen kripto para ünitesi 22.000 dolar düzeyinin yüzde 7’den fazla düştü. Ethereum’un (ETH) ise 1.700 doların altına düşeceğini iddia ettiği tweet’i, mevcut Bitcoin düşüşünden birkaç gün evvel paylaştı.

Schiff, kripto topluluğuna geçen Pazar yayınladığı tweet’i hatırlattı ve burada Bitcoin’in yakın gelecekte 10.000 doların altındaki dayanağı muhtemelen test edeceğini söylemişti. Detaylara gelince, Schiff bu grafikte iki düşüş formasyonunun “yükselen kama” oluşturduğu konusunda kripto topluluğunu uyarmıştı. Bugünkü tweet’te ise, bu gönderiden sonraki beş gün içinde Bitcoin’in yüzde 14’ten fazla düştüğünü ve şu anda 21.300 dolar bölgesinde süreç gördüğünü de ekledi. Topluluğun birçoğunun onu Twitter’da dehşet, telaş ve belirsizlik (FUD) yaymakla suçladığını da ekledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Kanada Düzenleyicisinden Bankalara Kripto Para Talimatı Webilginç Kripto Para Haber

Binance US, Nevada’da Lisans Aldığını Duyurdu Webilginç Kripto Para Haber