içinde

Peter Schiff: Mark Cuban’ın Kripto Dolandırıcılığı Davası Yalnızca Bir Başlangıç  Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Peter Schiff, yatırımcıları finansal kayba uğrattığı sav edilen Mark Cuban aleyhindeki dava hakkındaki görüşlerini paylaştı.

Popüler Bitcoin zıddı Peter Schiff, Mark Cuban’ın öyküsünün yalnızca bir başlangıç ​​olduğuna inanıyor ve insanları Bitcoin (BTC) balonu patladığında, kripto para ünitesi sanayisinde para kaybeden tüm insanların makul projeleri teşvik eden bireylere dava açarak bir kısmını geri kazanmaya çalışacağı konusunda kullanıcıları yıllardır uyarıyor. Bu sebeple Mark Cuban davasının bir örnek teşkil edeceğini düşünüyor.

Peter Schiff: Bu Dava Yalnızca Bir Başlangıç

Peter Schiff, Twitter üzerinden, bir ponzi planıyla yatırımcıları finansal kayba uğrattığı sav edilen Mark Cuban davası hakkında bir paylaşım yaptı.

Schiff paylaşımda, “Bitcoin balonu büsbütün söndüğünde kripto kesiminde para kaybeden tüm insanların para kazananları dava edeceği konusunda yıllardır ihtar yapıyorum. Avukatlar her vakit kazanır.” dedi.

Ünlü Bitcoin eleştirmeni ayrıyeten Cuban’ın Bitcoin’e yapılan yatırımların ne kadar tehlikeli olabileceğini bildiğine inanıyor. İş beşerinin bunun bir “aldatmaca” olduğunu bildiğini lakin yeniden de belli projeleri teşvik etmeye karar verdiğini söylüyor.

Schiff, Cuban’ın, Shark Tank yıldızının ismini kripto para dolandırıcılığına bağlamadan memnun bir halde yaşamak için ziyadesiyle kâfi paraya sahip olduğunu düşündüğü için kripto çılgınlığından kâr elde etmek için piyasa fırsatını ve ismini kullanmasına ise şaşırdığını söylüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Kripto Fest 2022 Etkinliğinden Öne Çıkanlar Webilginç Kripto Para Haber

IMF: Asya’da Kripto ve Pay Getiri Kolerasyonu Artıyor Webilginç Kripto Para Haber