içinde

Solana ağında kullanılan popüler cüzdan Phantom Artık Android’de!

Solana ağında kullanılan popüler cüzdan Phantom bu zamana kadar IOS cihazlarda yer alıyordu. Şimdi ise Android telefonlarda da indirilip kullanılabilecek.

18 Nisan 2022 tarihinde Twitter üstünden meydana getirilen paylaşımlarda kullanıcılara Google Play Store üstünden indirilerek artık kullanılacağı hakkında izahat yapıldı.

Bu, Android cihazlarda herhangi bir cep telefonunda herhangi bir yerden kripto ve NFT gönderebilecekleri, alabilecekleri, takas edebilecekleri, stake edebilecekleri, kazanabilecekleri ve depolayabilecekleri anlamına gelmektedir.

Phantom ayrıca test aşamasına 50.000 kişiden fazla ferdin katıldığını duyurdu. Bu Android sürecindeki testlere 50.000 den fazla kişi katılarak testler gerçekleştirildi.

Ayrıca basın açıklamasında Phantom’un Vietnam, Hindistan ve Endonezya’daki kullanıcılar tarafından Android’de artan oranda benimsendiği anlatım edildi.

Phantom kadrosu 2021 yılının Kasım ayında cüzdanının mobil versiyonunu piyasaya sürmeyi planladığını duyurdu. Aralık ayının sonlarında, kurucu ortak ve CEO Brandon Millman, ekibin bir mobil uygulamaya odaklandığını belirtirken, “NFT satın alma ve satma gibi NFT’ye has daha çok özellik ekleme” planları bulunduğunu söylemiş oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

TR3ZOR Token HAKKINDA TR3ZOR Token Projesi ve Yol Haritası

Baby Doge Coin’in BABYDOGE NFT Koleksiyonu Piyasada..