PİRANHA LED LIGHT WITH SOLAR MOTION SENSOR
içinde

Piranha Güneş Enerjili Hareket Sensörlü LED Aydınlatma İNCELEME

Merhabalar değerli webilginç takipçileri bugün ki bu içeriğimizde Piranha Güneş Enerjili Hareket Sensörlü LED Aydınlatma ürününü A101 Aracılığı ile 79.90 TL’ye satın aldık ve Afyonkarahisarda’ki köyümüzde bulunan evimizin bahçe giriş kapısı yanına bu SOLAR BAHÇE LAMBASINI montaj yaptık.

PİRANHA 21128 GÜNEŞ ENERJİLİ HAREKET SENSÖRLÜ LED AYDINLATMA

Ürünün katoloĞU içerisinde PİRANHA 21128 GÜNEŞ ENERJİLİ HAREKET SENSÖRLÜ LED AYDINLATMA Güneşten Şarj Yağmura Dayanıklı Harekete Duyarlı olarak özellikleri verildi.

Piranha Güneş Enerjili Hareket Sensörlü LED Aydınlatma İNCELEME VİDEOMUZ

YouTube video

Piranha Güneş Enerjili Hareket Sensörlü LED Aydınlatmanın 4 köşesinde 25’er adet led aydınlatması bulunmakta. Kullanma Klavuzunda gün içeriğinde 7 saat boyunca sarj olup,gece boyunca hareket sensörü dahil çalışmasını sağlamakta.Üzerinde 1.500 mah bir bataryası mevcut.

Yaklaşık 3 cm’e 3 cm lik bir solar sarj kısmı bulunmakta.

A101 ‘Den Piranha Güneş Enerjili Hareket Sensörlü LED Aydınlatma İNCELEME SOLAR BAHÇE LAMBASI !

Bu video çekimi esnasında Kış mevsimi olması sebebiyle yaptığımız inceleme de fazla sarj edilemediği düşünmekteyiz.Çünkü bu tarih içeriisinde saat 19:00 civarında led aydınlatma aktif hale gelmekte ve saaat 11 e kadar aktif bir şekilde hareket sensörü daih kullanılmaktayken yani 3 4 saat lik aktif kullanım süresi sonrası hareket sensörü pasif hale gelmekte ve çok düşük bir aydınlatma ile çalışmakta..

Bu İnceleme Kış mevsiminde olmuştur bu sebeple çalışma ve sarj durumu bunlara bağlı olarak değişkenlik gööstermektedir..

Webilginç Sunar..

güneş enerjili bahçe fenerleri,güneş enerji bahçe lambası,güneş enerjili bahçe feneri,güneş enerjili bahçe ışıldakları,güneş enerjili renkli bahçe lambası,güneş enerjili bahçe ledi,,piranha güneş enerjili,piranha güneş enerjili led el feneri,piranha güneş enerjili hareket sensörlü led,piranha güneş enerjili ışıldak,piranha güneş enerjili lamba a101,piranha güneş enerjili led lamba 21102,piranha güneş enerjili hareket sensörlü led aydınlatma a101,piranha güneş enerjili işıldak / el feneri,piranha güneş enerjili led aydınlatma,piranha pcw7925,piranha güneş enerjili el feneri,piranha güneş gözlüğü,piranha sunglasses,piranha güneş enerjili hareket sensörlü led aydınlatma,piranha güneş enerjili hareket sensörlü lamba,piranha güneş enerjili hareket sensörlü,piranha güneş enerjili hareket sensörlü led lamba,piranha güneş enerjili lamba,PİRANHA LED LIGHT WITH SOLAR MOTION SENSOR,Piranha Güneş Enerjili Hareket Sensörlü LED Aydınlatma,Piranha 21128 Güneş Enerjili Hareket Sensörlü Led Aydınlatma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ne düşünüyorsun?

visor HOPARLÖR

EN UCUZ 16 CM OTO KAPI HOPARLÖRÜ ALDIK DENEDİK TÜM DETAYLAR SİZLERLE VISOR Oto Hoparlör 16 Cm 6 Inch 2x600w 4 Ohms Tweeterli

Global Pets World: Metaverse’deki evcil hayvan sahipleri için benzersiz bir deneyim