içinde

Piyasa Hacmi Düşüyor! Bitcoin Kaç TL? 22 Ağustos 2022 Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Kripto para piyasaları haftaya ufak yükselişlerle başladı, kripto para piyasaları toplam hacmi yüzde 1.43 düşerek 990 milyar dolar düzeyinde geldi. Böylelikle toplam hacim ruhsal hudut olan 1 trilyon doların altına düştü. Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Avalanche’taki (AVAX) son durumu bir arada inceleyelim. Bitcoin kaç TL ? Ethereum fiyatı hangi düzeyde? AVAX‘taki son durum ne?

Bitcoin (BTC) Son Durum

Bitcoin, güne yüzde 1.12’lik yükselişle başladı. Geçtiğimiz günlerde 20 bin dolar dayanağından reaksiyon alan Bitcoin, hareketine takviye bölgesinin üzerinde devam ediyor. Bitcoin’in 20 bin dolar takviyesini denemiş olması piyasadaki öbür varlıklarda da düşüşe sebep oldu. Bitcoin şu anda kritik dayanağının üzerinde devam ediyor.

Bitcoin’in 4 saatlik grafiği

Bitcoin için bir sonraki amaç 22 bin dolar düzeyi. Piyasada gördüğümüz bu hacimsiz hareketlere karşın Bitcoin’in 20 bin dolara tutunması epey değerli. Bitcoin yazı yazıldığı an itibariyle 21 bin dolar düzeyinden süreç görüyor. Bitcoin TL olarak ise 394 bin TL’den süreç görüyor.

Bitcoin canlı fiyatı için tıklayın.

Ethereum (ETH) Son Durum

Ethereum (ETH) tarafında harekete bakıldığı vakit ETH, güne yüzde 1.1’lik yükselişle başladı. Ethereum da tıpkı Bitcoin üzere haftaya ufak bir yükselişle başladı. Ethereum’un şu anda bulunduğu fiyat bölgesi 1500 dolar takviyesi. Ethereum da piyasada olacak gelişmeler ve Bitcoin’in istikametiyle birlikte bir grafik çizecektir.

Ethereum’un 4 saatlik grafiği

Ethereum’da dayanak bölgesi çalışırken bir sonraki maksat tekrardan 1800 dolar düzeyi diyebiliriz. Yazı yazıldığı an itibariyle Ethereum 1.585 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Ethereum’un anlık fiyatı için tıklayın.

Avalanche (AVAX) Son Durum

Piyasadaki en tanınan 15. coin olan Avalanche da haftaya çok ufak bir yükselişle başladı. AVAX da tıpkı piyasadaki başka coinler üzere dayanak bölgesinde fiyat seyrine devam ediyor.

AVAX’ın 4 saatlik grafiği

AVAX’taki bir sonraki maksat 25 dolar bölgesi olacaktır. Yazı yazıldığı an itibariyle AVAX 22 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

NFT Süreçleri 5 Yılda 40 Milyona Ulaşacak Webilginç Kripto Para Haber

Hodlnaut, 200 Milyona Yakın Mali Açık Bildirdi Webilginç Kripto Para Haber