içinde

Piyasa Kâhini: Bu 6 Düzeye Dikkat! Ethereum Fiyatı Bu Düzeyleri Vuracak

Ethereum fiyatı, Bitcoin’in ABD doları karşısında yükselişinin akabinde 1.650 doların üzerinde ivme kazandı. Ünlü analist Aayush Jindal’a nazaran, Ethereum fiyatı hala 1.760 dolar civarında gayret ediyor, lakin muhtemelen daha da yükselecek.

  • Ethereum fiyatı 1.650 doların üzerinde yükseldi ve 1.777 dolara yakın tüm vakitlerin en yüksek düzeyine yükseldi.
  • Fiyat şu anda 1.650 doların ve 100 saatlik kolay hareketli ortalamanın hayli üzerinde süreç görüyor.
  • Saatlik ETH/USD paritesi grafiğinde 1.710 dolara yakın takviyeyle oluşan kıymetli bir yükselen kanal var (Kraken üzerinden bilgi akışı).
  • Analiste nazaran, parite 1.650 dolarlık takviyeye düşebilir, lakin 1.800 dolara gerçek yükselmeye devam etmesi mümkün.

Analist: Ethereum Fiyatı 1.800 dolara hakikat yükselmeye devam edebilir

1.650 dolarlık direnci temizledikten sonra Ethereum yeni bir artışa başladı. Ethereum fiyatı 1.700 dolarlık direnci bile temizledi, ancak Bitcoin kadar yükselmek için gayret etti. Artış sırasında, ETH/USD paritesinin saatlik grafiğinde 1.660 dolar civarında dirençle büyük bir düşüş eğilimi çizgisinin üzerinde bir kırılma oldu. Parite 1.710 doların üzerine çıktı ve hatta 1.750 dolarlık direnç bölgesinin üzerine yerleşti.

Ethereum fiyatı, 1,777 dolara yakın tüm vakitlerin en yüksek düzeyine yükseldi ve şu anda çıkarları konsolide ediyor. ETH 1.650 doların ve 100 saatlik kolay hareketli ortalamanın oldukça üzerinde süreç görüyor. Anında takviye analiste nazaran, son rallinin %23.6 Fib geri çekilme düzeyine yakın.

İşte Ethereum fiyatının görebileceği kritik seviyeler

Aynı grafikte analiste nazaran, 1.710 dolara yakın takviyeyle oluşan değerli bir yükselen kanal da var. Kanal dayanağının altında olumsuz bir kırılma varsa analiste nazaran, fiyat 1.650 dolarlık dayanak bölgesine hakikat düşebilir. Artan tarafta analiste nazaran, fiyat açıkça 1.760 dolar ve 1.770 dolar düzeylerine yakın büyük bir dirençle karşı karşıya. 1.770 doların üzerinde uygun bir kırılma analiste nazaran, bir ralliyi tetikleyebilir. Bir sonraki kilit direnç analiste nazaran, 1.880 dolar düzeyine yakın.

Ethereum fiyatı 1.760 dolar ve 1.770 dolarlık direnç düzeylerini temizleyemezse analiste nazaran, daha düşük düzeltilebilir. Olumsuz tarafı analiste nazaran, birinci büyük takviye 1.660 dolar düzeyine yakın. Bir sonraki büyük takviye analiste nazaran, 1.635 dolar düzeyine ve 100 saatlik kolay hareketli ortalamaya yakın. Son rallinin %50 Fib geri çekilme düzeyi analiste nazaran, yakın vadede dayanak sağlamak için 1.635 dolar düzeyine yakın.

Teknik göstergelerle Ethereum fiyatının mevcut görünümü

Saatlik MACD: ETH/USD paritesi için MACD, yükseliş bölgesinde yavaş yavaş ivme kaybediyor.

Saatlik RSI: ETH/USD paritesi için RSI hala 50 düzeyinin epeyce üzerinde.

Ana Takviye Düzeyi: 1.650 ABD doları.

Ana Direnç Düzeyi: 1.770 ABD doları.

İşte Aayush Jindal’ın başarılı tahminleri

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, başarılı analist Aayush Jindal, Bitcoin, Ethereum, Ripple, Chanlink ve birçok altcoin’de başarılı taknik tahlillere imza atan bir isim. Aayush Jindal, birçok kripto para için kritik düzeyleri muvaffakiyetle belirlediği bir geçmişe sahip. Usta analist, kısa mühlet evvel BTC’nin 28.500 dolara kadar yaşadığı düşüşü de gerçek öngördü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Trader: Bu Altcoin Çılgın Bir Ralliye Hazır! Bu Düzeylere Gidiyoruz

Almanya, Blockchain ile Tam Dijital Menkul Değerler Stratejisini Hızlandırıyor