içinde

Piyasada Son Durum: Bitcoin Durgun! – 9 Ağustos 2022 Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Bugün kripto para piyasası dingin seyre hakim, piyasada pek alıcı yahut satıcı yok. Bununla hakikat orantılı olarak fiyatlar da çok farklı ilerlemiyor. İşte Bitcoin, Avax ve Ethereum’daki son durum…

Bitcoin’deki Son Durum

Bitcoin’e (BTC) baktığımız vakit, Bitcoin haber akışının az olduğu, hacmin düşük olduğu bugünlerde birebir fiyat bandında ilerlemeye devam ediyor. Bitcoin yazı yazıldığı itibariyle 23.815 dolardan süreç görmekte. Bitcoin güne yüzde 0.4 yükselerek başladı.

Bitcoin’in 4 saatlik grafiği

Bitcoin şu an bulunduğu bölge itibariyle kendini 17 bin dolar bandındaki takviyeden kurtarmış, üst gitmeye meyilli bir grafik çiziyor. Rastgele bir formda yükselişten bahsedebilmemiz için piyasaya büyük oyuncuların tekrar girmesi ve hacmin yükselmesi gerek. Bu türlü olduğu takdirde Bitcoin’in bir sonraki gayesi 28 bin – 30 bin dolar ortasındaki direnci olacaktır.

Bitcoin Canlı Tahlili İçin Tıklayınız

Ethereum’daki Son Durum

Ethereum (ETH) da Bitcoin’e misal biçimde dingin seyir halinde. Ethereum’un yaklaşam Merge haberi piyasaları heyecanlandırsa da fiyat bazında beklenen büyük bir değişiklik şimdi gelmedi. Ethereum güne yüzde 2.2 yükselerek başladı.

Ethereum’un 4 saatlik grafiği

Ethereum da tıpkı Bitcoin üzere alt takviyeden uzaklaşmış durumda lakin üst 2 bin dolar direncini zorlayacak pozisyonda değil. Bulunduğu bant itibariyle hareketine devam ediyor.

Ethereum Canlı Tahlili İçin Tıklayınız

AVAX’taki Son Durum

AVAX dün gelen Robinhood’da listelenme haberine olumlu karşılık verdi. Yüzde 10’luk yükseliş yaşayan Avax, 31 dolara iğne attı lakin yapılan satışla birlikte bulunduğu banda geri döndü. Fakat bu haber fiyatı daha da üste taşımaya yetmedi. Avax güne yüzde 0.9 düşüşle başladı.

Avax’ın 4 saatlik grafiği

Avax’ın alt takviyesine 15 dolar bir üst direncine de 42 dolar bandı diyebiliriz. Network’ü ve communitysi için uğraş gösteren Avax, sakin piyasa şartlarında bulunduğu bantta seyrediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Avustralya, CBDC Pilot Uygulamasını Başlattı Webilginç Kripto Para Haber

Near, JavaScript Geliştiricileri için Yeni SDK Tanıttı Webilginç Kripto Para Haber