içinde

Piyasalarda Son Durum: Bitcoin Yükseliyor Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Bitcoin (BTC) haber akışının sakin olduğu bugünlerde tıpkı bantta seyrediyor. Bitcoin yazımız yazılırken yüzde 2.6 yükselerek 23775 dolardan süreç görüyor.

Bitcoin’in 4 saatlik grafiği

Kripto para piyasası düşüşün tesirlerini yaşamaya devam ediyor. Bitcoin’in 20 bin doların üzerinde olması umut verici olarak gözükürken, şimdi bir yükseliş yahut düşüş trendine girdiğimizi söylemek güç. Bitcoin’in şu anki süreç bölgesine yakın en güçlü alt dayanağı düşüşte de reaksiyon verdiği 17 bin dolar bölgesi. En yakın üst bölge direnci ise 30 bin dolar bandı. Yükselişten bahsedebilmemiz için bulunduğumuz bölgeden Bitcoin’in bir üst direnci zorlaması gerekiyor.

Ethereum’daki (ETH) Son Durum

Ethereum (ETH) da Bitcoin’e benzeri bir grafik çiziyor. Yazı yazıldığı an itibariyle 1736 dolardan süreç gören ETH güne yüzde 2 yükselerek başladı.

Ethereum’un 4 saatlik grafiği

Ethereum da bu düşüş mühletince Bitcoin’e epeyce misal bir grafik çizerek bu periyodu geçirdi. 900 dolar bandında gördüğü taban fiyatından Merge haberlerinin de tesiriyle âlâ bir yükseliş göstererek 1700 dolara kadar yükseldi. Ethereum’un en güçlü dayanağı 900-1000 dolar bandıyken en güçlü direnci ise 1800-1900 dolar bandı.

Cardano’daki Son Durum

Cardano (ADA) da piyasadaki düşüşten etkilendi ve uzun mühlet sonra gördüğü 1 dolar düzeyinden düşerek güçlü diyebileceğimiz takviye bölgesinde dolaşıyor. ADA da Ethereum Merge haberlerinden olumlu etkilenmişe benziyor ki güne yüzde 2 yükselerek başladı.

Cardano’nun saatlik grafiği

Piyasada yükseliş beklentilerinin oluşması için piyasa hakkında hoş haberlerin çıkmasını beklemeliyiz. Yakın periyotta Ethereum’un Merge’ü hakkında haberlerin gelmesi ve bunun piyasaya olumlu yansıması hepimi ümitlendirdi. Ağdaki gelişmelerle birlikte piyasaya para girişi akabinde da bu bir yükselişin tetikçisi olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Tron TVL’si Temmuz Ayında 6 Milyar Dolara Ulaştı Webilginç Kripto Para Haber

Polygon Kurucusu Ayı Piyasasını Fırsat Olarak Kıymetlendiriyor Webilginç Kripto Para Haber