içinde

Pokeball Nedir? POKE Ne İşe Fayda? Webilginç Kripto


Webilginç Kripto

Pokeball nedir? Pokeball (POKE) Coin, Pokemon Go oyunu içerisinde kullanılabilen bir kripto para ünitesidir. Öteki kripto göğüs para ünitelerine rakip olması için piyasaya sürülen yengeç göğüs kripto paradır. Asıl emeli Dogecoin ve başka kripto göğüs para ünitelerinden daha tanınan olmaktır. Staking süreçlerinde kullanılan bir coin’dir ve Fantom Opera ağından takviye alır.

Pokeball nedir?

Projenin hedefi; yatırımcılarına merkeziyetsiz finansal süreçlerde kullanılabilen staking çiftlikleri oluşturabilme imkanı yaratmaktır. Böylelikle yatırımcılar kendi ekiplerini yaratarak daha fazla pasif gelir elde etme imkanına sahip olurlar. Proje, yatırımcılarına kurulan ekip likiditesi üzerinden %20 kâr karı sağlar.

An itibariyle 1 POKE Coin = 0.0001296 dolardan süreç görmektedir. Son 24 saatte fiyatı rastgele bir değişiklik göstermedi. POKE Coin’e Pokemon Go oyununda yapılan vazifeler karşılığında fiyatsız olarak da elde edilebilir. Lakin, POKE Coin’i gerçek para ile almak isterseniz fiyatları şu halde:

100 Pokecoin=1 dolar

550 Pokecoin = 5 dolar

1200 Pokecoin = 10 dolar

2500 Pokecoin = 20 dolar.

Pokeball (POKE) Avantaj ve Dezavantajları

POKE Coin’in birtakım avantajları şunlardır:

  • Son devrin tanınan oyunu olan Pokemon Go oyuncuları, Pokemon Go Gym’leri üzerinden fiyatsız POKE Coin elde etme talihine sahip olabilirler.
  • Kendi gruplarını kuran ve staking süreci yapan kullanıcılar %10 daha fazla pasif gelir kazanır.
  • POKE Coin, Pokemon Go oyunu içerisinde işe yarayacak olan öğelerin alımında kullanılabilmektedir.
  • Pokeball (POKE) Coin, yatırımcılarından çok düşük süreç fiyatı tahsil etmektedir. Birtakım süreçlerde 0.01 doların altında süreç fiyatı tahsil eder.
  • Fantom Opera ağıyla çalışan POKE Coin, 2 saniye içerisinde süreç onaylarını verir.

POKE Coin’in kimi dezavantajları şunlardır:

POKE Coin, düşük erişilebilirliğe sahiptir zira yalnızca bir borsada süreç görmektedir. Bu sebepten ötürü her hesap üzerinden ve her borsadan erişilemez. Öbür kripto göğüs para ünitelerinin başarılı olmaları durumunda olumsuz bir düşüş yaşama ihtimali bulunmaktadır. POKE Coin, öbür kripto göğüs para üniteleri üzere süratli, inançlı süreçler ve düşük süreç masraflı süreçlerin gerçekleştirilmesi gayesi ile ortaya çıktı. POKE Coin’in ağ suratı ile Ethereum‘a önemli bir rakip olma isteği olduğundan da belirtiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ethereum Etkin Adresleri, Son İki Yılın En Düşük Düzeyine Ulaştı Webilginç Kripto Para Haber

Kripto Madenciliği Şirketi BIT Mining, Loto Interactive’i Satıyor Webilginç Kripto Para Haber