içinde

Polygon Adres Sayısı 2. Çeyrekte Yüzde 12 Arttı Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Polygon, kripto para piyasasında yaşanan çöküşe karşın yılın ikinci çeyreğinde yeni adreslerin sayısında büyüme gösterdi. Tıpkı devirde gerçekleşen geniş pazar satışlarının karşısında ağ adreslerinin sayısında ve süreç hacminde istikrarlı bir yükselme gerçekleştirdi.

Polygon Süreç Hacmi 284 Milyon Dolara Yükseldi

2022 yılının birinci ve ikinci çeyreğinde büyüme gösteren Polygon’un sunduğu süreç fiyatı, yüzde 50 düşerek 0.018 dolara düştü. Polygon’un kullanıcılara çok daha ucuz bir alternatif oluşturması da büyümesine epeyce katkıda bulundu.

Polygon’unn toplam süreç hacmi yılın birinci çeyreğine nazaran yüzde 4 artış göstererek 284 milyon dolara ulaştı. Ağdaki toplam eşsiz adres sayısı ise birinci çeyreğe nazaran yüzde 12 artarak 5.34 milyona yükseldi.

Yılın ikinci çeyreğinde 90 binden fazla geliştirici ile bir ortaya gelen Polygon’un büyümesinde NTF’lerin de hissesi var. OpenSea’deki toplam Polygon tabanlı cüzdan sayısı 2. çeyrekte yüzde 47 artarak 1.51 milyona ulaştı.

Projenin bilhassa son periyotta yaptığı yeni iş birlikleri de gelişimine büyük katkı sağladı. Son devirde Kaleo, Disney, ve Circle üzere isimlerle iş birliklerini duyuran proje, bu alanda kıymetli yatırımların da kapısını açtı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

NFT Pazar Hacmi Düşmeye Devam Ediyor Webilginç Kripto Para Haber

Krito Balinalarının bu aralar en popüler ve tercih edilen altcoinler..