içinde

Premier Lig’in Kripto ile Alakası Artıyor Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Premier Lig’deki grupların kripto ile temaslı sponsorluk muahedeleri artış gösteriyor.

Kripto bölümünün tabanı görünmeyen bir okyanustan rastgele bir farkı bulunmuyor. Bu nedenle de finanstan spora kadar uzanabilen faaliyet alanına sahip. Futbolda da hem Türkiye’de hem öteki ülkelerde kripto dalı kendine yer edinmeyi başardı. O denli ki, istatistikler bu muvaffakiyetin gün geçtikçe arttığını gösteriyor.

Premier Lig’in Her Kadrosunda Kripto Sponsoru Var

Premier Lig futbolunun kripto ile bağı, kriptonun düşen kıymetine ve kampanya kümelerinin kulüplerin kripto irtibatları konusundaki telaşlarına karşın yükselişte.

Kripto ile sponsorluk mutabakatı yapılan tek lig elbette Premier Lig değil, Türkiye’de de Giresunspor üzere ligdeki genç kadroların gerisinde yer aldı. Birtakım futbolcu transferleri de kripto para üniteleriyle gerçekleştirildi lakin, en çok muahede yapılan lig Premier Lig olarak öne çıkıyor.

The Athletic tarafından yapılan araştırmaya nazaran, geçen yıl Premier Lig’deki tüm ekiplerin bir sponsorluk muahedesi vardı. Dönem boyunca kripto firmalarının, bahis firmalarının yerini alacağı konuşuluyordu.

Geçen yıl Premier Lig’deki 20 kulübün neredeyse tamamının alt-üst seviyede en az bir kripto sponsoruna sahip oldu. Premier Lig şampiyonu Man City’nin OKX ile, Chelsea ile WhaleFin ve Socios’un altı Premier Lig kulübüyle mutabakatı var.

Aslında, kripto yakında Premier Lig’de daha da yaygın hale gelebilir. Kripto firmaları için Premier Lig sponsorluğu yeni müşteriler bulmanın ucuz bir yoluyken, Premier Lig kulüpleri daha fazla sponsorluk muahedesi imzalayarak kârlarını artırmaya çalışıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Bitcoin, Ethereum ve XRP’de Son Durum Ne? 16 Ağustos 2022 Webilginç Kripto Para Haber

Kripto Piyasasının Yeni Göğüs Tokenı Lovely Inu Webilginç Kripto Para Haber