içinde

Projeler Yönlendirme Programları Yoluyla Kripto Staking’de Nasıl Devrim Yaratıyor?

Kripto alanındaki profesyoneller için ayrıldığında, staking, alandaki bütün katılımcılar arasında yaygın bir tatbik halini aldı.

Bugün, talep eder merkezi bir borsada talep eder DEX’te olsun, herkes ancak birkaç tıklamayla kripto varlıklarından edilgen gelir elde etme fırsatına sahip. Son iki yılda Binance ve Coinbase benzer biçimde merkezi borsalar, kullanıcılarına staking’i tanıttı, merkezi olmayan borsaları yada DEX’leri buna uymaya zorladı.

2021’deki DeFi patlamasının zirvesinde, staking, edilgen gelir elde etmenin ve yatırım getirilerinin tadını çıkarmanın en kazançlı yollarından biri haline geldiğinden, merkezi olmayan platformlarda 110 milyar doların üstünde bir kıymet kilitlendi . 3 Ocak 2022’de, Ethereum 2.0, bu yılki patlayıcı büyümenin muhtemel bir devamını göstererek, stake edilen toplam değerde 34 milyar doları aştı. Büyümeye karşın, birçok platform, kullanıcıları için tek geçerli pasif gelir stratejisi olarak yalnızca stake ödülleri sundu. Bir DEX, Hashbon, staking’i onlarla tamamlayan bir mükafaat sistemi ilave ederek bunu değiştirmeyi amaçlıyor – stake etme öneri programı.

İlk çapraz zincir DEX’lerden önde gelen Hashbon, HASH sahiplerine mevcut tüm stake etme fırsatları içinde olası olan en yüksek APY ve APR’yi kazanma fırsatı vermek için geçen Aralık ayında kendi staking programı ” Hashbon Rocket ” ın başlatıldığını duyurdu . Ayın ortasında, tüm HASH sahiplerine ek bir gelir akışı elde eden ‘Hashbon Rocket Stake Yönlendirme Programı’ başlatıldı.
Hashbon DEX, Stake Yönlendirme Programını başlattı
Geçen ay staking programına verilen harika bir resepsiyonun peşinden Hashbon DEX, türünün ilk örneği olan stake etme öneri programı aracılığıyla hasılat olanaklarını genişletti. Hashbon Staking Yönlendirme Programı, insanların dostlarını ve ailelerini platforma çayır etmelerine ve arkadaşlarının stake kazançlarının %10’unu kazanmalarına imkan tanır. Bir açıklamaya göre, her HASH stakecisi, tavsiye bağlantısını arkadaşları ve ailesiyle kolayca paylaşabilir ve yönlendirmenin stake esnasında elde ettiği ödüllerin %10’unu kazanabilir.

Hashbon, kullanıcılara birden fazla ağda token takas etmek için hızlı, emin ve ucuz bir platform sunarak, ademi merkeziyetçi finansa (DeFi) yolculuklarında yeni başlayanları destek sunar. Hashbon, staking ve DEX’in yanı sıra kullanıcılara, tüccarların %0 komisyonla 30’dan fazla kripto para biriminde ödeme kabul etmelerini sağlayacak bir ödeme ağ geçidi de sunuyor. En son tavsiye programı, işlemlere oy veren Hashbon Rocket için yargıcı olmak da dahil olmak suretiyle platformdaki bir takım hasılat programına katılıyor.

Diğer stake etme platformlarından farklı olarak Hashbon, hem ERC20 aynı zamanda BEP20 token stake etme sunuyor. Kullanıcılar, ödüllerini almak için HASH tokenlerini Unifarm veya BSC zincirinde stake edebilirler. Stake süresi ne kadar uzun olursa, APR o denli yüksek olur. Şirketin açıklamasına bakılırsa, ABD vatandaşlarını engelleyen herhangi bir kullanıcı, stake etme veya yönlendirme programlarına katılabilir. Platformun zeki sözleşmesi ve jeton kodu, kullanıcıların fonlarının kaybına yol açabilecek manipülasyon yada hack’lerden korumak için CertiK tarafından denetlenir.
Yönlendirmeler niçin kripto stake programlarında bir şey olmalıdır?
Yukarıda açıklanmış olduğu gibi, yönlendirmeler, kripto stake alanındaki bir sonraki büyük kırılma gibi görünüyor. “Yüksek APR’ler” sunan her projede, öneri programları, projelere müşteri adayları oluşturmanın en müessir yolu olurken, yeni kullanıcılara alımlı bir cazibe sağlar. Forbes’a göre tavsiyeler, en yüksek yatırım getirisini elde eden en bereketli marketing ve satış taktiğidir.

Kripto bahis alanı gün geçtikçe büyüdükçe, kullanıcıları öneri bonuslarıyla ödüllendirmek, topluluğunuzu büyütmenin kati bir yolu olabilir. Hashbon CEO’su ve Kurucusu Grigory Bibaev’e gore, tavsiyeler DEX’in, stake programının ve ödeme ağ geçidinin büyümesinin anahtarıdır. Bibaev, son olarak platformun, platforma katılan her kullanıcı için yeni ödüllendirici fırsatlar sunarak “camianın CeFi ve DeFi isteklerini doyum etmeyi” hedeflediğini de sözlerine ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ne düşünüyorsun?

Sin City Metaverse Arazi Satışı 3.5 milyon Dolara İki Saatin Altında Tükendi !

2022’de Kazanan Bir Kripto Portföyü Nasıl Oluşturulur ?