içinde

Prozone İntercom Tanıtım ! intercom nedir ? Kask İntercom takma,uygun Fiyatlı motorsiklet intercom

prozone intercom tanıtım
prozone intercom tanıtım

Merhabalar değerli webilginç sitesi takipçileri bu yazımı prozone motorsiklet kask kulaklığı yani intercom konusunda sizlere tecrübe ettiklerimizi yazağız..
12 Aralık günü 399 tll ye BİM MARKET aracılığı ile almıştık 13 aralık günü ise hem bu yazıyı hemde yazı içeriğinde bulunan youtube webilginç kanalımzıdaki bu video ile sizlerin seyrine sunmaktayız..
İnternet üzerinden yaptığımız fiyat araştırmasında yaklaşık 600 ila 490 tl arası aynı marka ürünleri görmekteyken başka marka intercom fiyatlarının yaklaşık 1000 tl’lerden başlamakta.Hem uygun fiyata bulmaktan hemde ihtiyaç ve güzel yorumlar nedeniyle bu üründen aldık..
Video üzerinde yeterince bahsettiğimiz ürünün kullanım amacına yönelik özellikleri gayet yeterli ve uygun sarşının 800 mah batarya ile desteklenmesi boyutu tasarımı gayet güzel.yanındaki ek sabitleme ekipmanlarıyla kaska rahatlıkla da takabiliyoruz..
Şimdi isterseniz videoyu izleyip ürün izlenimlerinizi yada kullandığınız ve tecrübelerinizi yorum yaparak bizlere ve diğer okurlarımıza yardımcı olabilirsiniz..

YouTube video

Bluetooth kask interkomu , motosiklet sürücüleri için iletişim ve eğlenceyi mümkün kıldı. Bu nedenle, arkadaşlarınız ve ailenizle bağlantıda kalmak ve bunaltıcı motosiklet sürmek istemiyorsanız kesinlikle bir taneye haiz olmanız icap eder.


MOTOSİKLETLER İÇİN BLUETOOTH İNTERKOMLAR, NASIL ÇALIŞTIKLARI VE HANGİSİNİN SİZİN İÇİN EN İYİSİ OLDUĞUNA BAŞLAMAK İÇİN BİLMENİZ GEREKEN HER ŞEY BURADA.

En baştan başlayarak, Bluetooth interkomları, sürücülerin birbirleriyle bağlantıda kalmak için kullandıkları en yaygın teknolojilerden biridir. İster şoför arkadaşlarınızla konuşmak, talep eder GPS yönlendirmelerini dinlemek veya ancak en sevdiğiniz melodileri dinlemek için olsun, bu kask eklentileri, seleniz, diğer sürücünüz yada arkadaşlarınız arasındaki iletişimi kolaylaştırmak için yenilikçi özelliklerle donatılmıştır.En popüler markalar arasında karto ve sena, her ihtiyaca müsait cihazlar, kapağınıza kusursuzca sığacak tasarımlar ve işlevleri oldukca kolay olsa bile aklınızı aşan bir sürü teknik jargonla.
MOTOSİKLET İNTERKOMLARI NASIL ÇALIŞIR?
BİNİCİYalnızca telefonunuza yada uydu navigasyon cihazınıza bağlanmak için kullanılan tek bir kullanıcı için dahili telefon.Tek bir sürücü birimi, taşıtlar ve bir tek biniciler için mükemmeldir, size bir Bluetooth kulaklığın temel ihtiyaçlarını sağlar ve muhtemelen kullanmayacağınız iletişim özelliklerini ortadan kaldırır. Uydu navigasyon talimatlarını alabilecek, müzik dinleyebilecek ve oldukça daha düşük bir fiyata telefon görüşmeleri yapabilecek ve cevaplayabileceksiniz.Kask interkomlarında yeniyseniz, burası başlamak için harika bir yerdir ve daha büyük bir fiyat etiketine haiz bir şey taahhüt etmeden önce size sunduklarını tatmak için harika bir yerdir.

BİNİCİ + YOLCU

İki kullanıcının aynı bisiklet üstünde yazışma kurması ve telefonunuzla veya uydu navigasyon cihazınızla bağlantı kurması için bir interkom.Bu tür bir interkom, tek bir sürücü ünitesiyle aynı özellikleri sunar, ancak buradaki ana özellik, yolcunuzla yakın mesafeden iletişim kurma yeteneğidir ve beraber gezi eden herhangi bir çift için mükemmeldir.Artık el işaretlerini, ceket çekicilerini ve ancak birbirinize bağırmayı deşifre etmeniz gerekmeyecek. Bu birimlerle, bir sonraki durak, yolculuğunuzun entresan noktaları ile alakalı birbirinizle düzgüsel bir söyleşi edebilir veya Tiger King’in son bölümünün ne kadar şaşırtıcı olduğunu yakalayabilirsiniz…

BİNİCİDEN BİNİCİYE

Bizimle 1,2 mil mesafeye kadar (24’e kadar!) birden fazla yolcuyla bağlantı kurmak ve telefonunuz veya uydu navigasyon cihazınızla bağlantı oluşturmak için bir interkom.Alternatif olarak ‘Bike-to-Bike’ olarak da adlandırılan Rider-to-Rider Bluetooth interkom, kullanıcının diğer bisikletçilerle uzaktan etkileşim kurmasını sağlar, bu yüzden binicilik grupları ve turlar için mükemmeldir. Farklı markalar ve ürünler birbirine bağlanmak için muhtelif sistemler ve frekanslar kullanır, ancak bir çok Bluetooth interkomu ya standart bir “Daisy-Chain” sistemi veya daha yeni bir “ağ” sistemi kullanır. GELENEKSEL İNTERKOM SİSTEMLERİKonvansiyonel interkomlar, öbek iletişimi oluşturmak için interkomlar arasında bir ‘Papatya Zinciri’ lineer eşleştirme sisteminden doğar; burada bir sürücü başka bir sürücüyle eşleştirilir, o da başka bir sürücüyle eşleştirilir ve bu şekilde devam eder – bir papatya zinciri şeklinde (şemaya bakınız). Altında).
Her rabıta, bir sonraki kulaklığa köprü rolü gördüğünden, bu bağlantının tutulması, grup arasındaki iletişimi sürdürmek için dirimsel ehemmiyet taşır (şemanın 1. Ve 2. Aşamalarında gösterilmiştir) . Daha minik mesafelerde ve tipik olarak 4 sürücüden oluşan gruplarda, bir öbek yolculuk süresince mesafesini korursa yazışma istikrarlı olabilir (3. Aşamada gösterilmiştir) . Ancak, tek bir rabıta menzilden çıkarsa yada kapsama alanı dışına çıkarsa, öteki sürücüler arasındaki yazışma kesilir ve öbek interkomu çöker (4. Aşamada resmedilmiştir) .İletişimi yeniden kurmak için, her insanın onarılması gerekecek, bu da bağlantıyı koparıp yeniden oluşturmayı gerektirecekti. Bunun olacağını öngörürseniz, bu tür interkomlar, daha uzun mesafelerde veya daha fazla kullanıcıda kullanmak için aşırı karmaşa yada hassas olabilir.

DİNAMİK MESH SİSTEMLERİ

Daha modern ve gelişmiş interkomlar , lineer papatya zinciri sistemini ortadan kaldıran ve bu nedenle aynı biçimde “kırılamayan” ‘ Dynamic Mesh ‘ sistemi olarak adlandırılan daha yeni kendi kendini iyileştiren, uyarlanabilir bir yazışma sistemi benimser .
Mesh sistemlerinde, bütün biniciler arasında “Paket” ismi verilen muayyen bir aralıkta bir rabıta kurulur . Tek bir rabıta menzilden çıkarsa veya kapsama alanı dışına çıkarsa, Paketin geri kalan üyeleri arasındaki iletişim korunur ve öbek interkomu devam edebilir (1. Ve 2. Aşamalarda resmedilmiştir) . Bu yöntemi kullanarak, daha minik bir grup bölünebilir ve birbirleri içinde kendi Paketlerini oluşturabilir ve yolculuğun ilerleyen saatlerinde ana Paket ile tekrar gruplanabilir (şemada 3. Ve 4. Aşamalarda gösterilmiştir) .Bu sistemdeki teknoloji genişledi ve artık 1,2 milden uzaktaki sürücülerle ve en çok 24 katılımcıyla bağlantı kurmanın olası olduğu yerde! Cardo, bu sisteme “Dinamik Mesh İletişimi” yada DMC olarak atıfta bulunurken Sena, birimlerini “Mesh 2.0” ile etiketler, sadece aslına bakarsanız aynı teknolojiyi kullanırlar, ancak yalnızca kendi sistemleriyle uyumludurlar. ( Mesh teknolojisini kullanan ürün örnekleri için aşağıdaki Cardo Packtalk ve Sena 50 ünitelerine bakın. )Tüm evrensel üniteler, bir kelepçe veya yapışkan ped ile kaskınıza takılır ve en rahat ve en popüler interkom türüdür. Bir dizi hoparlör ve mikrofon (kablolu yada bom stili) ile beraber gelirler, ancak yalnızca sesinizi dinlemeyi planlıyorsanız daha ucuz seçenekler mikrofondan vazgeçebilir. Başka bir kask mı alıyorsun? Evrensel üniteler derhal hemen her kapağa sığacağından, bir Bluetooth interkomunu bir sonraki kaskınıza kolayca aktarabilirsiniz.


NE TÜR BİR İNTERKOM İHTİYACIM VAR?

Teklif edilenlere bir bakın, istediğiniz özelliklere sahip olmayan veya fiyatına göre oldukça fazla özelliği bulunan mamüller haricinde doğru yada yanlış ürün yoktur. Tipik olarak, bir ünitede ne kadar oldukça hususiyet isterseniz, ünite o kadar pahalı olacaktır, ancak bununla beraber daha fazla kullanım için daha fazlaca yönlü olacaktır.Hangi motosiklet interkomunu seçerseniz seçin, aradığınız ünitenin temel gereksinimlerini aldığınızdan emin olun. Bu nedenle, sürüş sırasında başkalarıyla konuşmayı planlamıyorsanız, bir mikrofona sahip olmanın paraya değip değmeyeceğini düşünmek isteyebilirsiniz.Tüm Bluetooth kask interkomları, müzik çalmak, yol tarifleri listelemek veya kaskınızı çıkarmadan ancak bir aramayı yanıtlamak için telefonunuza/sat-nav yada öteki Bluetooth cihazlarına bağlanma yeteneğine haiz olacaktır. Temelleri temel alarak, bazı birimlerde yerleşik bir FM radyo bulunur, bu nedenle telefonunuza ulaşamasanız bile Eagle radyosunu sorunsuz bir biçimde dinleyebilirsiniz.Oh ve ek olarak bir şey daha var – şayet ürünün adında ‘ Solo ‘ yada ‘ Duo ‘ kelimelerini görürseniz , bu kutunun içerisindeki ünite sayısını ifade eder (solo bir ve ikili iki ünitedir). Bir interkom için bir arkadaşınızla yarı yarıya gitmek istiyorsanız veya düzgüsel bir arkada oturan bir sürücünüz var ise, bu mükemmeldir.Nelerin mevcut olduğuna bir göz atmak isterseniz, kendinize fiyat için mükemmel birimler alabilirsiniz.
VE BU KADAR!

Artık motosiklet interkomlarının temellerini biliyorsunuz ki! Unutmayın : piyasada çok daha çok ünite var, bu yüzden herhangi bir kulaklık satın almadan ilkin inceleme yaptığınızdan emin olun.

interkom,intercom nedir,intercomlu kask,intercom uyumlu kask,intercom önerisi,intercom aliexpress,intercom amazon,intercom akakçe,an intercom speaker,intercom bim,intercom batarya,interkom cihazı nedir,interkom cimri,prozone interkom,prozone interkom bim,prozone interkom yorum,prozone interkom bağlantı,prozone interkom özellikleri,prozone interkom eşleştirme,prozone interkom kullanım kılavuzu,prozone interkom kulaklık,prozone intercom yedek parça,interkom prozone,prozone interkom bluetooth bağlantısı,prozone bt interkom,prozone interkom en ucuz,prozone interkom fiyat,prozone kulaklık,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

şokkk

15ARALIK ŞOK ELEKTRONİK AKTÜEL ÜRÜNLERDE ADI GİBİ ŞOK ÜRÜNLERİN FİYAT ARAŞTIRMASI BİR VİDEODA !

XELS, yeni blok zinciri platformunda karbon kredisi destekli NFT’ler sunacak