içinde

PwC Kripto Lideri Dijital Varlık Fonu için Dubai’yi Seçti Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

PwC global kripto lideri Henri Arslanian, Dubai’de bir dijital varlık fonu kurmak için şirketteki başkanlık misyonundan istifa etti.

Kripto para dalının gerisindeki teknolojik güçten faydalanmak isteyen şirketler yenilikçi hizmetlerini şekillendiriyor. Kurumsal finansman ve gibisi hukuk hizmetleri sağlayan PwC’nin kripto para lideri misyonundan ayrılarak dijital varlık fonu kurdu.

PwC Kripto Lideri Dijital Varlık Fonu Kurmak için Dubai’yi Seçti

Financial Times’da yer alan habere nazaran; PwC‘de kıdemli danışman durumunu sürdürecek olan Henri Arslanian, Dubai’deki kripto açıklığını kapatmak için dijital varlık fonu kurma çalışmalarını başlattı.

Arslanian, Nine Blocks Capital Management‘in kentte süreksiz düzenleyici onayı almasıyla birlikte Dubai’de fon kurmaya karar verdiğini belirtti. Dijital varlık fonu, Hong Kong merkezli bir hedge fonu olan Nine Masts Capital’den 75 milyon dolar alacak.

Fonun Dubai’de olmasının Dubai’nin gelecekte bir kripto merkezi olarak öne çıkmasıyla ilgili olduğu belirtilirken, Arslanian; “Hong Kong bizim için doğal bir yuva olacak” biçiminde konuştu. Şimdiden Dubai’ye taşındığını söyleyen Arslanian, dijital varlık fonunun ilerleyen süreçlerde Asya’da bir üs kurabileceğini de kelamlarına ekledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Bitcoin Geliştiricisi Jeff Garzik Yeni Projesini Duyurdu Webilginç Kripto Para Haber

BELDERİA CAMP 16 JANT

BİM Den 16 Jant Bisiklet Aldık ! Belderia CAMP 16 JANT KURULUM MONTAJ ! BİSİKLET YAŞ JANT ORANI