içinde

Real Madrid ve Barcelona’dan Metaverse İştiraki Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

İspanyol futbol kulüpleri FC Barcelona ve Real Madrid CF, ortak bir kripto para ünitesi ve metaverse için kolları sıvadı.

Geçtiğimiz yılda süreç hacminde dorukları gören metaverse ve NFT’ler, 2022 yılının ikinci çeyreğinde hacminin azalmasına karşın istek görüyor. Dünya çapındaki kuruluşlar, markalar ve ünlüler blockchain teknolojileriyle ilgili eserler oluşturarak akıma dahil oluyorlar.

Real Madrid ve Barcelona Metaverse’e Katılıyor

Finbold’ta yer alan habere nazaran, ticari marka avukatı Mike Kondoudis’in yaptığı Twitter paylaşımında Real Madrid ve Barcelona’nın ortak ticari marka başvurusu yaptığı belirtiliyor.

Mike Kondoudis, tweetinde İspanyol futbol grupları FC Barcelona ve Real Madrid aşağıdakileri kapsayan ortak bir ticari marka müracaatında bulundular açıklaması yaptı.

El Clásico rakiplerinin 5 Ağustos’ta aldığı iştirak kararı kapsamında; sanal gerçeklik oyunları, sanal giysiler, ayakkabı ve şapkalar, kripto para ünitesi süreç idaresi yazılımı ve daha fazlası yer alıyor.

Bu ortada, bu iki futbol devi, süratle büyüyen NFT ve metaverse alanlarına dahil olan birinci kulüpler değil. Temmuz ayının başlarında, İngiliz futbol kulübü Crystal Palace da arması için NFT’leri, kripto para ünitelerini, kripto borsalarını, sanal kıyafetleri, spor kıyafetlerini ve daha fazlasını kapsayan bir ticari marka müracaatında bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

DeFi Platformu Oasis, Riskli Cüzdan Adreslerini Engelliyor Webilginç Kripto Para Haber

Leon Li, Huobi Paylarını 3 Milyar Dolara Satmak İstiyor Webilginç Kripto Para Haber