içinde

Redditör, Kripto Fiyatlarını Kestirim Eden Bir Bot Paylaştı Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Reddit kullanıcısı xk4rimx, kripto para ünitelerinin fiyatlarını iddia eden Telegram tabanlı bir bot ortaya çıkardı.

Kripto para kesiminde bot kullanmak yeni bir kavram değil. Kripto para ünitelerine yatırım yapmak ve alım satım yapmak, potansiyel yüksek getirileri nedeniyle birçok bireye alımlı geliyor. Elbette, bu potansiyeli yakalamak bilhassa mevcut piyasa şartlarında sıkıntı bir hale geliyor. Birtakım yatırımcılar da kripto botlarıyla piyasa hareketlerini takip ediyor.

Reddit Kullanıcısından Telegram Tabanlı Kripto Bot

Botun dizayncısı, eserinin kripto fiyatlarını varsayım edebileceğini vaat ediyor. Bot, bir Bitcoin’in önümüzdeki ay, hafta yahut gün içinde kaç Ethereum ( ETH ) coin pahasında olacağına dair bir kestirim oluşturmak için de kullanılabiliyor.

Birinci sınıf bir Heroku dyno’da barındırılan ve Firebase veritabanını kullanan botun kullanımı çok kolay ve Telegram sohbetindeki tüm talimatları detaylandırabiliyor.

Örneğin, Bitcoin (BTC) fiyat kestirimini öğrenmek istiyorsanız; “/pred btc d” yazıp Bitcoin için 1 günlük fiyat varsayım tablosu biçiminde anında karşılık alabiliyorsunuz.

Diğer kripto kestirimleri için atanan ticker sembolleri kullanılarak kestirimler yapılabiliyor. Haftalık ve aylık kestirimler, bildirideki “d” harfini haftalık iddia için “w” yahut aylık varsayım için “m” olarak değiştirmek gerekiyor.

Bot ayrıyeten, bir Bitcoin’in önümüzdeki ay, hafta yahut gün içinde kaç Ethereum (ETH) coin kıymetinde olacağına dair bir varsayım oluşturmak için de kullanılabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Bitcoin Madencileri Yüzde 27 Daha Az BTC Tutuyor Webilginç Kripto Para Haber

Fidelity’den Timmer Bitcoin’i Ucuz Buluyor Webilginç Kripto Para Haber