içinde

Reeder 128gb cep telefonu – Reeder P13 Blue Max Pro 8 GB Ram 128GB İnceleme !

Reeder P13 Blue Max Pro 2021 128 GB
Reeder P13 Blue Max Pro 2021 128 GB

Reeder P13 Blue Max Pro 8 GB Ram 128GB (Reeder Türkiye Garantili) Özellikleri

 • Bekleme Süresi Bekleme süresi ile ilgili kesin bir bilgi bulunmamaktadır, ürünün modeline göre değişiklik gösterebilmektedir.
 • Bluetooth Var
 • Boyutlar 166.9 x 77.2 x 9.95
 • Çift Hatlı Var ( Tek İşlemcili )
 • Dahili Hafıza 128 GB
 • Dokunmatik Ekran Var
 • Ekran Boyut Aralığı 6 inç ve Üzeri
 • Ekran Boyutu 6,55 inç
 • Ekran Çözünürlüğü 720 x 1600
 • Ekran Tipi IPS LCD
 • Entegre Flaş Var
 • Garanti Tipi Resmi Distribütör Garantili
 • Görüntülü Konuşma Var
 • Göz Taraması Yok
 • GPS (Küresel Konumlama Sistemi) Var
 • İşletim Sistemi Android 11
 • İşletim Türü Android
 • Kablosuz Şarj Yok
 • Kamera Çözünürlüğü Aralığı 20 MP ve Üzeri
 • Kamera Çözünürlüğü 48 MP + 8 MP + 2 MP
 • Kamera Zoom (Yakınlaştırma) Var
 • Konuşma Süresi Konuşma süresi ile ilgili kesin bir bilgi bulunmamaktadır, ürünün modeline göre değişiklik gösterebilmektedir.
 • NFC (Yakın Alan İletişimi) Yok
 • Ön (Selfie) Kamera Aralığı 8 – 13,9 MP
 • Ön (Selfie) Kamera 8,0 MP
 • Parmak İzi Okuyucu Var
 • Pil Gücü Aralığı 4000 – 4999 mAh
 • Pil Gücü 4000 mAh
 • RAM Kapasitesi 8 GB RAM
 • Ses Kayıt Var
 • Şarj Girişi Type-C
 • Telefon Tipi Bar Tipi
 • Video Kayıt Var
 • Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
 • Yüz Tanıma Var

Reeder P13 Blue Max Pro 8 GB Ram FİYAT ARAŞTIRMASI

Reeder P13 Blue Max Pro 8 GB Ram DÜŞÜKTEN YÜKSEĞE FİYAT ARAŞTIRMASI

Reeder 128gb cep telefonu – Reeder P13 Blue Max Pro 8 GB Ram REEDER FİRMASININ TELEFON HAKKINDA Kİ ÖZELLİKLER AÇIKLAMASI:

Yüksek depolama alanına ihtiyaç duyan kullanıcılar için müsait özelliklerle geliştirilmiş olan Reeder P13 Blue Max Pro 8 GB Ram 128GB (Reeder Türkiye Garantili) akıllı telefon ile geniş bir hafızaya sahip olabilirsiniz. Sunduğu depolama kapasitesi sayesinde kullanıcılarına birçok avantaj yaratan zeki telefon, fotoğraflarınızı ve videolarınızı kolayca saklayabilmeniz konusunda huzur sağlar. Ürünün özellikleri içinde bulunan yüksek hafıza kapasitesi desteği yardımıyla aynı zamanda birçok uygulamayı ve oyunu da telefonunuzda bulundurabilirsiniz. Özel yaşamınızda ve iş hayatınızda kullanabileceğiniz bir telefon arıyorsanız gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz Reeder P13 Blue Max Pro, çift hat özelliğine haiz bir üründür.

Hafif beden yapısı ile beğeni toplayan ürün, gün boyu ister cebinizde talep eder çantanızda kolayca taşıyabilmeniz için idealdir. Aynı zamanda estetik hatları ile şık bir görünüm gerçekleştiren bu telefon, zarif bir ürüne haiz olmak isteyen kullananların tercihidir. Dar beden yapısını tamamlayan dayanıklı kasası sayesinde Reeder P13 Blue Max Pro ile uzun ömürlü bir kullanım elde edebilirsiniz. Cihazın Hızlı bir şekilde çalışmasını elde eden donanım özellikleri sayesinde avantaj yaratan ürün, gün içinde vaktinizi bereketli kullanabilmenize destek verir. Telefonun donma, takılma ve bekletme gibi sorunlara karşı çözüm üretmesi, hız kazanabilmeniz için idealdir. Uzun konferans süresi desteği sunan bu ürünle beraber kesintisiz halde telefon görüşmeleri yapabilirsiniz.

Reeder P13 Blue Max Pro

Reeder P13 Blue Max Pro Modelinin Sağladığı Faydalar

· 128 GB kapasiteye sahip olan dahili hafızası yardımıyla Reeder P13 Blue Max Pro parlak zeka cep telefonu ile verilerinizi süratli ve güvenilir bir biçimde depolayabilirsiniz.

· Ekran boyutu 6.55 inç olan bu telefon, internet üzerinden film ve video izlerken son derece geniş bir ekran kazanmanızı sağlar.

· Ekranı parlama karşıtı olan cep telefonu sayesinde gün ışığı altında da bu ürünü eğlenceli bir biçimde kullanmaya devam edebilirsiniz.

· Sağladığı 8 GB RAM bellek kapasitesi ile dikkat çeken Reeder P13 Blue Max Pro, telefonunuzu son aşama süratli ve seri bir halde kullanabileceğiniz bir konfora sahiptir.

· 48 MP çözünürlüğündeki arka kamerası ile yüksek imaj kalitesi oluşturan telefon, 8 MP çözünürlüğe haiz olan ön kamerası ile de size istediğiniz özçekim deneyimini sunar.


Reeder P13 Blue Max Pro 8 GB Ram 128GB Akılcı Tasarımı

Tasarımını tamamlayan kontrol düğmeleri sayesinde telefonunuzu tuşları üzerinden de pratik bir halde yönetebilirsiniz. Ses test şeklinde işlemleri pratik bir halde yerine getirebilmenizi elde eden düğmelerin yanı sıra, monitörü tek hamlede kapatabilmenizi sağlayan kilit düğmesi sayeinde da ürününüzü eğlenceli bir biçimde kullanabilirsiniz. Telefonun dokunmatik ekran özelliği yüksek hassasiyet sağlamış olduğu için bu ürünü son derece huzurlu bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Parmaklarınızı kırılgan ve seri biçimde kullanabilmenize yardım eden dokunmatik ekran, mesajlaşırken yahut oyun rollendirirken büyük bir konfora ulaşabilmeniz için idealdir.

Telefonun tasarımında yer alan kulaklık girişi sayeinde ürününüzü toplu taşıma araçlarında da zevkle kullanabilirsiniz. Yolculuklarınızda çevrenizdeki kişileri rahatsız etmeden müzik dinleyip video izleyebilmek için telefonunuzun kulaklık girişinden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda tasarımında USB girişine de yer veren Reeder P13 Blue Max Pro sayesinde kablolu halde veri aktarımı yapabilmeniz kolaylaşır. Kablosuz olarak veri paylaşımı yapabilmenize de izin veren bu ürün, Bluetooth desteğini kullanımınıza sunar. Böylece fotoğraflarınızı ve videolarınızı diğer zeki telefonlarla oldukça kısa bir müddet içerisinde paylaşabilirsiniz. Öte taraftan Wi-Fi ağlarına kolayca bağlanan teknolojisi ile de dikkat çeken telefon, kablosuz internet desteğinden kesintisiz halde yararlanabilmenizi sağlar. Ürünün sahip olduğu kuvvetli hoparlör teknolojisi, telefonunuzla müzik dinlerken yahut video izlerken sesleri net şekilde duyabilmenize yardımcı olur.

Reeder P13 Blue Max Pro’nun Teknik Özellikleri

· Dahili Hafıza: 128 GB

· RAM Kapasitesi: 8 GB

· Ekran Boyutu: 6.55 inç

· Ön ve Arka Kamera Çözünürlüğü: 8 MP, 48 MP

· Pil Gücü: 4000 mAh
Dayanıklılık Yaratan Güçlü Batarya Desteği

Sahip olduğu 4000 mAh kapasiteli bataryası ile dikkat çeken Reeder P13 Blue Max Pro yardımıyla uzun süreli ve kesintisiz kullanım deneyiminin avantajlarını yaşayabilirsiniz. Yoğun geçen günlerinizde telefonunuzdan tam verimlilikle yararlanabilmeniz için ideal olan batarya, uzun ömürlü yapısı sayesinde maksimum konfora ulaşabilmenizi sağlar. Aynı zamanda ısınma sorununa yol açmadan görevini yerine getiren bu ürün, emniyetli bir kullanım gerçekleştirmek isteyen teknoloji tutkunları için idealdir. Telefonun sunmuş olduğu özellikler arasında bulunan enerji tasarrufu modu yardımıyla ürünün bataryasını daha verimli şekilde kullanabilirsiniz.

Ekran parlaklığı benzer biçimde şarj ömrü üzerinde etken olan ayarları yapabilmenize de müsaade eden Reeder P13 Blue Max Pro sayeinde telefonunuzun pil gücünden tam verimlilikle yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda bataryası son aşama süratli bir biçimde dolduğu için telefonunuzu kısa bir sürede şarj edebilirsiniz. Kullanışlı menü dizaynı ve akıllı özellikleri yardımıyla telefonunuzu daha bereketli şekilde kullanabilirsiniz. Aşırı güç tüketen uygulamaları görüntüleyebilmenizi sağlayan ürün, fazla enerji harcayan uygulamaları kolayca kapatarak pil gücünden tasarruf sağlayabilmenize destek sağlar.

Marka Hakkında

Yerli teknolojiyi kullanıcılarına sunan markalar içinde yer edinen Reeder, zeki cep telefonları ve kullanışlı tablet modellerinin yanı sıra e-kitap okuyucuları da tasarlar. Tasarruflu şekilde enerji kullanması oluşturan ürünleri ile öne çıkan marka, hem de kullanıcı dostu arayüzlere haiz olan teknoloji ürünleriyle de kullanıcılarını memnun eder. Yüksek işlemci hızına haiz olan Reeder akıllı cep telefonları vasıtasıyla hem iş hayatında aynı zamanda şahsi kullanım gerçekleştirirken birçok avantajı elde edebilirsiniz.

Reeder P13 Blue Max Pro 8 GB Ram 128 GB Kamera Özellikleri

Hızlı odaklanma özelliğine sahip olan 48 MP çözünürlüğündeki arka kamerası ile ayrım yaratan Reeder P13 Blue Max Pro yardımıyla pratik çekimler yapabilirsiniz. Hem dikey olarak hem de yatay halde kullanabileceğiniz bu telefonla birlikte farklı ortamlara kolayca uyum izah edebilirsiniz. Ürünün flash desteği sunan arka kamerası yardımıyla karanlık ortamlarda gerekli ışık düzeyini de rahatlıkla oluşturabilirsiniz. Net kareler çekmek isteyen kullanıcılar için ideal olan Reeder P13 Blue Max Pro, görüntülü görüşmeler yapabilmeniz için de idealdir.

Telefonun ön kamerası sayesinde müşterilerinizle yahut dostlarınızla görüntülü görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Özçekim yapabilmeniz için de ülkü olan ön kamera, mutlu anlarınızı ölümsüzleştirebilmeniz için geliştirilmiştir. Görüntüleri düzenleyebilmenize de imkân tanıyan bu telefon, toplumsal medyaya yüklemeden önce çekimlerinize son rötuşlarını verebilmenize destek sunar.

Reeder P13 Blue Max Pro 8 GB Ram 128 GB Kutu İçeriği

Kutusunda yer edinen kullanım kılavuzunun sunduğu ayrıntılı detayları okuyup telefonunuzun özelliklerini rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda şarj aletine de kutu muhteviyatında yer veren Reeder P13 Blue Max Pro yardımıyla telefonunuzu hızlı ve güvenli bir şekilde şarj edebilirsiniz. Öte taraftan bağlantı kablosunun da muhteviyatında yer alması sayeinde telefonunuzu bilgisayarınıza kolayca bağlayabilirsiniz.

Reeder P13 Blue Max Pro Kullanım Özellikleri

Reeder P13 Blue Max Pro ile beraber hayatınızı konforlu bir şekilde düzenleyerek oldukca yönlü kullanım deneyiminin avantajlarından faydalanabilirsiniz. Alarm özelliği ile telefonunuzu ayarlayarak gerektiğinde sizi uyarmasını sağlayabilirsiniz. Ürünün güvenliği elde eden şifre özelliğini kullanarak telefonunuza üçüncü şahısların erişmesini engelleyebilirsiniz. Hem eğlence aynı zamanda iş için kullanabileceğiniz telefonlar içinde yer edinen Reeder P13 Blue Max Pro, Android işletim sistemi ile size bereketli bir biçimde hizmet sunar.

reeder p13 blue max pro 2021 6 gb ram 128 gb,reeder p13 blue max pro 128 gb 2021,reeder p13 blue max pro 2021 8 gb ram 128 gb,reeder p13 blue max 2020 akakçe,reeder p13 blue max pro 128gb fiyat,reeder p13 blue max pro 64 gb,reeder p13 blue max akakçe,reeder p13 blue max pro 128 gb,reeder p13 blue max pro en ucuz,reeder p13 blue max pro hepsiburada,p13 blue max 2020 fiyat,p13 blue max 64 gb,reeder p13 blue max 2020 teknosa,reeder p13 blue max pro cimri,reeder p13 max blue 64 gb (reeder türkiye garantili),reeder p13 blue max 16 gb,reeder p13 blue max 2020 epey,reeder p13 blue max pro 128gb epey,p13 blue max 2020 epey,p13 blue max pro fiyat,reeder p13 max blue 64 gb,reeder p13 blue max pro trendyol,reeder p13 blue max pro özellikleri,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Coinbase, Crypto.com, Binance: Kripto Borsaları Tüm Detaylar !

magıc tracks webilginç

HAREKETLİ RAYLAR MAGIC TRACKS,SİHİRLİ PARÇALAR OYUNCAĞI KUTU AÇILIŞ TANITIM