içinde

Revolut, Avrupa’daki Ödemeler için Stripe ile Ortaklık Kurdu Webilginç Kripto Para Haber


Webilginç Kripto Para Haber

Kısa bir süre önce Bitcoin‘i yeniden kullanılabilir hâle getiren Stripe yaptığı yeni ortaklık ile yeniden gündeme geldi. Kripto odaklı girişimleri ile sık sık gündeme gelen Revolut güçlerini birleştiriyor. İki ödeme hizmetleri odaklı şirket, Birleşik Krallık ve Avrupa’daki hizmetlerini geliştirmek için el sıkışan iki fintech şirketi, daha geniş bölgelere gelişmek için ise çalışmalarına başladı.

Revolut, Avrupa’daki Ödemeler için Stripe ile El Sıkıştı

Revolut, Stripe’ın mevcut altyapısı aracılığıyla ödemeleri kolaylaştıracak. Londra merkezli firma, Latin Amerika, Hindistan ve Filipinler de dahil olmak üzere pazarlarda genişlemek istediği için gelecekte platformu daha fazla bölgede kullanabilir.

Stripe’in EMEA Büyüme Yöneticisi Eileen O’Mara konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı:

Dünyanın dört bir yanındaki insanların paralarından daha fazlasını elde etmelerine yardımcı olurken, geliştirirken ve ölçeklendirirken Revolut’a güç vermekten heyecan duyuyoruz.

Yazılımı milyonlarca işletme tarafından ödeme göndermek ve almak için kullanılan San Francisco merkezli Stripe, kısa süre önce uluslararası transfer şirketi Wise Plc ve şimdi al-sonra öde sağlayıcı Klarna Bank AB ile ortaklık kurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Binance CEO’su Kripto Varlıklarını Elinde Tutmaya Devam Ediyor Webilginç Kripto Para Haber

Meta, NFT’leri Planlarını Değişmediğini Açıkladı Webilginç Kripto Para Haber