Revolut, Avrupa’daki Ödemeler için Stripe ile Ortaklık Kurdu Webilginç Kripto Para Haber

Paylaş


Webilginç Kripto Para Haber

Kısa bir süre önce Bitcoin‘i yeniden kullanılabilir hâle getiren Stripe yaptığı yeni ortaklık ile yeniden gündeme geldi. Kripto odaklı girişimleri ile sık sık gündeme gelen Revolut güçlerini birleştiriyor. İki ödeme hizmetleri odaklı şirket, Birleşik Krallık ve Avrupa’daki hizmetlerini geliştirmek için el sıkışan iki fintech şirketi, daha geniş bölgelere gelişmek için ise çalışmalarına başladı.

Revolut, Avrupa’daki Ödemeler için Stripe ile El Sıkıştı

Revolut, Stripe’ın mevcut altyapısı aracılığıyla ödemeleri kolaylaştıracak. Londra merkezli firma, Latin Amerika, Hindistan ve Filipinler de dahil olmak üzere pazarlarda genişlemek istediği için gelecekte platformu daha fazla bölgede kullanabilir.

Stripe’in EMEA Büyüme Yöneticisi Eileen O’Mara konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı:

Dünyanın dört bir yanındaki insanların paralarından daha fazlasını elde etmelerine yardımcı olurken, geliştirirken ve ölçeklendirirken Revolut’a güç vermekten heyecan duyuyoruz.

Yazılımı milyonlarca işletme tarafından ödeme göndermek ve almak için kullanılan San Francisco merkezli Stripe, kısa süre önce uluslararası transfer şirketi Wise Plc ve şimdi al-sonra öde sağlayıcı Klarna Bank AB ile ortaklık kurdu.

WEBİLGİNÇ YOUTUBE KANALI COİN SON DAKİKA OYNATMA LİSTESİ SON VİDEOMUZ


WEBİLGİNÇ Sosyal Medya Hesaplarımız

YOUTUBE  TWİTTER  ANDROİD

Tavsiye Sitelerimiz

 www.112acilfm.com - www.112acilfm.netPaylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir